Akgül Deluxe Bodrum Hotel İnsanları Mağdur Ediyor
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 51782   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Akgül Deluxe Bodrum Hotel İnsanları Mağdur Ediyor

23 Temmuz 2014 13:14 Derya A.

Olmayan binbir vaatle insanları yanıltarak ve rezervasyon sırasında paraları peşin alıp insanları mağdur ederek tatil satıyorlar. İslami kesime uygun beş yıldızlı diye satılan otelde bırakın beş yıldızı, normal otellerde bile böyle bir sorumsuzluk göremezsiniz. Havuzlar pislik içindeydi. Kadın havuzu dedikleri havuzda tuvaletler taşmış, heryer lağım içinde, çoçuklar ayaklarında o lağımda gezdikleri terliklerle havuza giriyorlardı. Herşey dahil diye satılan otelde kahvaltı ve yemekler yanmış nagıt, makarna ve salatadan oluşuyordu. 30 derece sıcakta klimaların hiçbiri odalar da dahil çalışmıyordu.

Haziran ayında aile başı 2.000 lira vererk 3 aile 3 oda gittiğimiz otelde 1 hafta kalacakken dayanamayp 3.günün sonunda otelden ayrıldık. Otel sahipleri, oteli yeni aldıkları için bu aksiliklerin olduğunu, haklı olduğumuzu söyleyip kalan günün parasını iade edeceklerini söylediler. 2 ay geçmesine rağmen bırakın parayı iade etmeyi artık telefona çıkanlar bize hakaret ederek, vazgeçildiğini para iadesi yapmayacaklarını söylüyorlar. Böyle insanların dini inançlarını kullanarak sömüren ve insanları mağdur eden bu mümesseseye dava açacağım.

Etiket : bodrum otel şikayetleri beş yıldızlı otel şikayetleri akgül delüxe bodrum hotel akgül delüxe bodrum hotel şikayetleri akgül delüxe bodrum hotel yorumları islami otel şikayetleri Okunma : 2632
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (0)

Turkcell Aboneliğimi İptal Etmiyor Sanalreyonum.com Para İademi Yapmıyor