Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Doktoru Randevuya...
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 92161   Durum : CEVAP BEKLİYOR
  • SON YORUMLANAN ŞİKAYETLER

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Doktoru Randevuya Gelmedi

2 Haziran 2016 14:22 İbrahim Baha S. İstanbul
Doktor bey bana dönüş yapıp gönlümü aldı, emar sonucumla ilgili bilgi verdi ben de memnun oldum, teşekkür ederim.
×

02.06.2016 saat 8:15 Yrd. Doç. F. Y.'den ranedevu aldım ancak saat 9:10'a kadar beklememe rağmen doktor gelmedi. Binbir güçlükle aldığım randevudan yararlanamadım (9 da işe gittiğim için 8:15'e randevu almıştım). Saat 9:10'da taksi tutup işe gitmek durumunda kaldım, hem de doktor ile görüşemeden. Bu sebeple mağdur oldum. Bizler de işe giden insanlarız, 1 saat geçmesine rağmen doktorun gelmemesini kabullenemiyorum. Şikayetçiyim.

Etiket : Bezmialem Hastanesi Şikayetleri Bezmialem Vakıf Üniversitesi Yorumları Bezmialem Vakıf Üniversitesi Randevu Okunma : 4657
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

18 Haziran 2016 13:10:42

Doktor bey bana dönüş yapıp gönlümü aldı, emar sonucumla ilgili bilgi verdi ben de memnun oldum, teşekkür ederim.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (6)

Muhammed T. 27 Kasım 2017

Hastanenizde gorev yapan doktorların bir kısmı %100 eminim hastalara cok kötü muamele yapiliyor son derece kaba tavirlari var annemin ayni gün iki disini cektiler annem 3 aydir iyilesemiyor orta siddetli bas agrisi var 3 ay oldu o doktor bu doktor adam gibi bakan yok inşallah yetkililer geregini yapar görev yapmayanları temizler de bu millet kurtulur. Annem 8 ay bu ağrıyı çekti. Ne özür istiyoruz ne başka birşey sadece işinizi yapın yeter.

Cevap yaz 0 0
Cavit T. 8 Ağustos 2017

İyi günler, öncelikle temiz ve güzel bir yer ama içinde çalışan insanlar suratsız işini yapmayan insanlar, ben kaç kere geldim eşim çocuğum ve kendim için bugün eşimi ve çocuğumu diş için getirdim ilk muayene adı altında 39 lira'dan 78 lira para veriyorum 3 ay önce hepsini yaptırdım böyle bir işlem için para vermedim, hadi biz veriyoruz sigortalıyız ayrıca devletten de alıyorsunuz bu h..sızlıktır çünkü verdiğin randevu 2-3 ay sonra aldığın para için bir şey söylemiyorum işlemler için ama asgari ücretle çalışan insanlardan sigortalı adı altında almayın cebindeki parayı ayıp günah.

Cevap yaz 0 0
Nurzat E. 24 Temmuz 2017

Yanıtlamak için gelen şikayetleri bilmek isterim.

Cevap yaz 0 2
Funda A. 16 Haziran 2017

Dragos hastanesinde Akciğer hastalıkları bölümü doktorum nörolojide iğneli EMG yapılması gerektiğini belirtti ancak bu hastanede işlem yapılamıyor. Nöroloji doktoru Cevdet bey beni özel bir hastaneye tanıdığı bir doktora yönlendiriyor. Ben güvenerek neden gideyim oraya? Aylardır bekledim. Şimdi aradıgımda yine her işlemin yapılamadığını belirtiyorlar. Neden?

Cevap yaz 0 0
Bekir Ö. 1 Mart 2017

Haftada 3 gün iğneye hasta getiriyorum, pansuman odasındaki hasta çıktıktan sonra odayı tezmilemekten aciz çalışanlar var. En son biri gelip kanı temizlemektense üstünü örtüyor. Herkes benim işim değil diyor. Benim işimse bu bileyim ben temizleyeyim. İnsan hayatı bu kadar ucuz değil. Hastalıkların çoğunun kandan bulaştığını bildiklerini düşünüyorum.

Cevap yaz 0 0
Seda S. 6 Ocak 2017

Ben böyle birşey görmedim tam rezalet veznedeki çalışanların hastayla ilişkileri çok terbiyesizce kendinden yaşça büyük insanlarla konuşmayı dahi bilmiyorlar senli benli konuşmalar ses yükseltmeler gözlerime inanamadım ki sistem de gitti saatlerce gelmedi bütün hastanenin sistemi gitmiş doktorlar çay içmeye gitti koskoca hastanede böyle birşey olamaz bu kadar insanı bekletmeye hakları yok bir de özel diyorlar tek kelimeyle rezalet birdahada gitmem! Bezmialem hastanesi!

Cevap yaz 0 1
İnşirah Tesettür İlgi Alaka Sıfır İade Yok Ürün Gözüktüğü Gibi Değil Samsung 840 Evo Ssd Garanti Süresi Saçmalığı