Digiturk Paranla Rezillik ve Sinir Asabiyet Sebebi
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 87718   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Digiturk Paranla Rezillik ve Sinir Asabiyet Sebebi

21 Ocak 2016 21:54 Nilay S. İstanbul

Haftanın 3 günü yayın alamıyoruz, her akşam kanal kurulumu yapıyoruz ve doğal olarak her ay 100 tl'ye yakın ödediğim bir ürün ile bu kadar uğraşmaktan sıkılıp yardım için müşteri hiz. aradım. Arkadaş konu ile ilgili olarak servis yönlendirebileceğini ancak bunun için de 35 tl ücret talep edildiği bilgisini alınca tamamen digitürk'ü iptal etmek istedim. Konu ile ilgili iptal biriminden yağmur hn'a aktardı. Yağmur hn hem tarafıma hatalı bilgi verdi hem işlemlerimi yapmadı hemde üzerine telefonu suratıma kapattı. Digitürk bünyesinde böyle insanları çalıştıracak kadar amatör bir yermiş. Üyelik yaparken sapık gibi arayan insanlar olay üyelik iptaline gelince yapmadıkları rezillik kalmadı.

Etiket : digiturk yayın şikayetleri Digiturk Servis Şikayetim Var digiturk müşteri hizmetleri digiturk şikayet hattı digiturk şikayet ve yorumları digiturk iptal talebi Okunma : 1502
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 1

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (1)

Cüneyt Ç. 1 Aralık 2020

Müşteri temsilcisi Fenerbahçe maçlarını aylik 39 tl karşılığında satti bana, kayıtlar digiturk'te mevcut fakat olayın hic alakası yok. Maç falan izleyemiyorum, şikayette bulundum satan arkadas ile ilgili yasal işlemi başlattık dediler peki ben ne olacağım her ay boşu boşuna fatura ödüyorum. Bein connect'ten indirip siz izleyebilirsiniz daha son kampanyaniz buna izin veriyor dediler, bununla da alakasi yok ama bu olayin takipçisi olacağım. Kimsenin böyle terbiyesizce hakkımı gasp etmeye hakkı yok, alamazsam da paramı haram olsun. Koca digitürk benden aldığı 40 lira ile doysun, rabbim de onları muhtaç etsin. Adalet tecelli edecektir burada olmazsa öbür dünyada çatır çatır alırım bunu bilin.

Cevap yaz 0 0
Şok Market Personel Eksikliği Yaşıyoruz Vitra Ürünlerinden Montaj Bedeli Alınması İş Ahlakından Yoksunluktur