İnci Bilgisayar Personel Saygısızlığı ve Ayıplı Ürün Satışı
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 112772   Durum : CEVAP BEKLİYOR

İnci Bilgisayar Personel Saygısızlığı ve Ayıplı Ürün Satışı

24 Temmuz 2017 23:46 Süha D. İstanbul

19 Temmuz 2017'de dizüstü bilgisayarımın bozuk dvd rom sürücümün tamiri için gittiğimde üst kattaki teknik servis kabul elemanı (şişman ve asabi şahıs) sürücünün ikinci el parça ile değiştirebileceklerini (60 tlTL) önerdi kabul ettim. Kabul etmeden önce kendilerini taktıkları üründe bir sorun olursa (ki kısa dönemde olarak belirttim) ne olabileceğimi sorduğumda, parçanın garanti kapsamında olmadığını ama çok kısa sürede bir sorun çıkar ise (bir hafta gibi) yardımcı olacaklarını söylediler. Ürün değişti fakat bilgisayarım uzun süre (20 dk) açılmadı ve mavi ekrana düştü. Ben de yetkiliye taktıkları ürünü çıkarmalarını ve paramı iade etmelerini söyledim. Yetkili şahıs kaba biçimde el kol haraketi yapıp üzerime yürüdü ve bana vurmaya çalıştı. Araya giren şahıs da(yaşlı adam) bir süre sonra ona katılıp dayağı haket ettiğimi (s.. gitmemi) söyleyip beni dükkanlarından kovdular. Şu an firma ile mahkemelik olduğumu belirtirim. Bilgilerinize.

Okunma : 703
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (1)

Ahmet B. 5 Kasım 2017

Toshiba dizüstü bilgisayarımı format attırmak için inci bilgisayara götürdüm. Bilgisayarda yavaşlama ve geç açılma oldu. Başka bir firmaya nedenini sormak için götürdüm. Makine içinden hafıza kartının çıkarıldığını söyledi. Yeni kart taktı makine eski haline geldi. Bunu yapan orada çalışan kötü niyetli elemanlar veya eleman. İnci bilgisayarın yanında çalıştırdığı elemanlara dikkat etmesi lazım. Firmaya zararı oluyor bu kişilerin. İstanbul dışından geldiğimden problemimi gidip firmaya aktaramadım.

Cevap yaz 0 0
Evve Atılan Asılsız İcra Tehtidi Mesajlarından Rahatsızım Opel Fabrika Hatalı Araç Sattı Müşteri Memnuniyeti Anlayışınız Bu Mu