İnter Alyans Termal Bodrium Devre Mülk Tatil Köyü Kandırmacası
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 23280   Durum : CEVAP BEKLİYOR

İnter Alyans Termal Bodrium Devre Mülk Tatil Köyü Kandırmacası

27 Şubat 2014 03:56 İzzet K.

2011 yılında %60-70’i tamamlanmış; 15 Haziran 2013'e kadar %100’ü tamamlanacak denilerek İnter Alyans Bodrium Termal Tatil Köyü'nden aldığım; 2-16 Ağustos arası devre mülküm halen tamamlanamamıştır.Mücbir sebeplerle, devre mülkün tamamlanamadığı tarafıma bildirilmiş ve hak kaybımı karşılamak amacıyla Kervansaray Otelleri'nde 1 haftalık tatil veya 2014 yılında 1 aylık devre mülk kullanım süresi önerilmiştir.1 haftalık tatili kabul ettim. Tatil zamanı kaydımın yapılmadığını öğrendim. Bunun üzerine tatil bedelinin tarafıma ödenmesini talep ettim. Hesap numaramı göndermem istendi. 6 ay geçtiği halde paranın ne zaman yatırılacağına dair sorduğumda bir tarih veremeyeceklerini belirtiyorlar.

Etiket : devre mülk şikayetleri inter alyans termal inter alyans termal tatil köyü inter alyans devre mülk inter alyans bodrium devre mülk inter alyans bodrium devre mülk şikayetleri termal tatil köyleri inter alyans devre mülk müşteri yorumları bodrum tatil köyleri Okunma : 15639
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 1

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (152)

Necati T. 29 Mart 2020

Sayın yetkili, iletişim bilgilerimin buradaki arkadaşlarla paylaşılmasına izin veriyorum, magdur olan grubun bir araya gelmesi adınadır, iyi çalışmalar dilerim.

Cevap yaz 0 0
Tamer K. 25 Mart 2020

Sayın yetkili, iletişim bilgilerimin buradaki arkadaşlarla paylaşılmasına izin veriyorum, mağdur olan grubun bir araya gelmesi adınadır. İyi çalışmalar diler herkese teşekkür ederim.

Cevap yaz 1 0
Harun K. 24 Mart 2020

Sayın yetkili, iletişim bilgilerimin buradaki arkadaşlarla paylaşılmasına izin veriyorum, mağdur olan grupun bir araya gelmesi adınadır. İyi çalışmalar.

Cevap yaz 1 0
Muzaffer S. 24 Mart 2020

Sayın yetkili, İletişim bilgilerimin buradaki arkadaşlarla paylaşılmasına izin veriyorum, mağdur olan gurubun bir araya gelmesi adinadır. Teşekkürler. Herkese teşekkür ediyorum.

Cevap yaz 1 0
Ayşegül B. 24 Mart 2020

Sayın yetkili, iletişim bilgilerimin buradaki arkadaşlarla paylaşılmasına izin veriyorum, mağdur olan grubun bir araya gelmesi adınadır. Teşekkür ederiz, inşallah hayat normale döner ve Mayıs sonuna dogru biraraya gelebiliriz.

Cevap yaz 1 0
Şengül A. 24 Mart 2020

Sayın yetkili, İletişim bilgilerimin buradaki arkadaşlarla paylaşılmasına izin veriyorum, mağdur olan gurubun bir araya gelmesi adinadır. Teşekkürler. Herkese teşekkür ediyorum. Yurt disinda yasiyorum, telefon numaram **.

Cevap yaz 1 0
Recep Y. 24 Mart 2020

Sayın yetkili, iletişim bilgilerimin buradaki arkadaşlarla paylaşılmasına izin veriyorum, mağdur olan grupun bir araya gelmesi adınadır. İyi çalışmalar diler herkese teşekkür ederim.

Cevap yaz 1 0
Hakkı E. 24 Mart 2020

Sayın yetkili, İletişim bilgilerimin buradaki arkadaşlarla paylaşılmasına izin veriyorum, mağdur olan gurubun bir araya gelmesi adinadır. Teşekkürler. Herkese teşekkür ediyorum.

Cevap yaz 1 0
Sikayet.com .. 24 Mart 2020

Değerli Yorum Sahipleri; sizlere daha hızlı yardımcı olabilmemiz ve sorununuzla ilgili daha aktik rol alabilmemiz için bilgilerinizin diğer mağdur tüketicilerle paylaşılmasını arzu ederseniz, sizlere aşağıda sunulan izin notu yazısını bizlere iletmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca "Inter Alyans Termal Bodrium Devre Mülk Tatil Köyü" ile ilgili yorum, görüş ve şikayetlerinizi Sikayet.com Facebook sayfamızdan da takip edebilir, iletişim kurabilirsiniz. Konuyla ilgili en kısa zamanda çözüme ulaşmanız dileğiyle. Sikayet.com

Cevap yaz 1 0
Hüsrev Ö. 24 Mart 2020

Sayın yetkili, iletişimin bilgilerimin buradaki arkadaşlarla paylaşılmasına izin veriyorum. Mağdur olan gurubun bir araya gelmesi adinadır, teşekkürler.

Cevap yaz 1 0
Renewa Club Spor Merkezi Ankara D-Smart Net Adını Bile Anmak İstemiyorum