Samsung Bulaşık Makinesi 1 Ayda Hurdaya Çıktı
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 135017   Durum : CEVAP BEKLİYOR
  • SON YORUMLANAN ŞİKAYETLER

Samsung Bulaşık Makinesi 1 Ayda Hurdaya Çıktı

4 Nisan 2020 20:12 Nuray Ş. Çanakkale

Samsung firmasından aldığım ve 1 ay bile kullanmadığım bulaşık makinesinin durduğu yerde tabanı delinmiş. Servis olabilir dedi. 25 yıllık sağlık personeli (hemşireyim) zor şartlarda aldığım makinemin böyle saçma bir mazeretle değişim yapılmasını istedim ama muhatap yok. 20 yıllık diğer makinem o da duruyor aynı kullanım ama hala çalışıyor. 3 yılda 2.500 tl para verdim iyisi olsun diye ama bozulmuş olabilir diye bir çözüm olmaz. Lütfen acilen çözüm ve değişim istiyorum yenisiyle sayın samsung. Bu kadar zor şartlarla çalışıp aldığım eşyam kıymetli. Acil çözüm istiyorum. Saygılar.

Okunma : 1718
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 2

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (2)

Nuray G. 26 Haziran 2020

Simbo çaycı aldım servis yok ilgilenen yok. 2 kere kullanmadım n11'den aldım. Düğmesi tutmuyordu atıyor. Sapından plastik kokosu geldi. Halen servisten haber yok, acil lütfen ilgilenecek muhatap arıyorum. Tavsiyem simbo asla almayın. Servis hizmeti sıfır. N11 lütfen sorunumla ilgilenin.

Cevap yaz 0 0
Emre S. 10 Nisan 2020

Tabanı delinmiş diyorsun burası tamam da. Olabilir nedir ya? Böyle mi duruyor malının arkasında samsung? Demek ki beyaz eşyada samsung'dan uzak durmak en iyisiymiş.

Cevap yaz 0 0
Pronet Güvenlik Varken H-sıza Gerek Yok TurkNet İnternet Nakil Rezaleti