Samsung Çamaşır Makinesi Sıvı Deterjan Sorunu
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 130842   Durum : CEVAP BEKLİYOR
  • SON YORUMLANAN ŞİKAYETLER

Samsung Çamaşır Makinesi Sıvı Deterjan Sorunu

16 Eylül 2018 20:12 Ahmet Niyazi B. Aydın

Aldığım ecobubble 9 kg ilk çamaşır makinası aldığımdan beri sıvı deterjan ve yumuşatıcı koyduğumuzda sırası gelmeden akıp gidiyor yetkili servis, yapacak birşeyim yok deterjan kutusuna sıvı deterjan aparatı alacaksın diyor. 4447711 aradım bu yeni model makineye ayrıca aparat için neden para ödeyeceğim aparatı için ayrı satılıyor diye belirtilmeyen ve sıvı deterjan kullanımlı özellikli diye satıyorsunuz benim mağduriyetimi giderin dedim sen söyle sen dinle hesabı oralı olmadı yapabilecegi birşey olmadığını söyledi. Bu siteye şikayet için girince gördüm ki samsung göründüğü gibi bildiğimiz gibi değilmiş malının arkasında durmuyor sattıktan sonra müşteriyle onun işi bitiyormuş anlamış olduk. Nacizane beyaz eşya alacak olan arkadaşlara da uyarmış olayım paranızı sokağa atmayın benim gibi mağdur olmayın, tesekkurler.

Okunma : 4075
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 2

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (3)

Abdullah Ö. 2 Mayıs 2020

Tavsiyem samsung beyaz eşya almayın, bunu her yere yazıyorum ben düştüm siz düşmeyin. Samsung çamaşır makinası aldım 9 kg'lık bütün kıyafetlerimizi yırtıyor, müşteri hizmetlerini ariyorum yardımcı olmuyorlar, samsung servisi gelip bakiyor arzayı tespit edemiyor. Tavsiyem samsung'dan uzak durun, yoksa siz de elbiselerinizi leğende yıkamaya mecbur kalırsınız.

Cevap yaz 1 0
Abdullah Ö. 29 Nisan 2020

Tavsiyem samsung beyaz eşya almayın, müşteri hizmetleri hiç yardımcı olmuyor. Çamaşır makinam sürekli kıyafetlerimizi yırtıyor, perde falan ne varsa hep yırtıyor. Tüm vatandaşlarıma sesleniyorum, ben düştüm siz düşmeyin. Tavsiyem almayın, yemin ederim günahınız benim boynuma almayın. Özel kıyafetlerimizi leğende yıkıyoruz, hiç yardımcı olmuyorlar.

Cevap yaz 0 0
Abdullah Ö. 29 Nisan 2020

Bir çamaşır makınası aldım hiç memnun degilim sürekli kıyafetleri yırtıyor, özel kıyafetlerimizi legende yıkıyoruz. Daha sıfır çamaşır makınası 9 kg 3.000 tl aldıgım perdeyi yırttı, kot mu desem gömlek mi desem hangisini desem hepsini yırttı. Müşteri hizmetlerini ariyoruz insanlara yardımcı olmuyorlar, gelin makınayı alın götürün siz deneyin ona da yok diyorlar. Ben samsung beyaz eşya aldıgıma bin pişmanım, tüm vatandaşlarıma sesleniyorum tavsiyem samsung beyaz eşya almayın tavsiye etmiyorum, ben düştüm siz düşmeyin.

Cevap yaz 2 0
D-Smart Müşteriyle İlgilenmiyor MEB 3 Yıldır Özel Okul Teşviki Çıkmıyor