A101 Personeli İnsanları Neden Taciz Ediyor
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 131763   Durum : CEVAP BEKLİYOR

A101 Personeli İnsanları Neden Taciz Ediyor

25 Ocak 2020 21:12 Duygu O. Balıkesir

Balıkesir anafartalar mağaza kodu 5854, biktim artik insani d-andiriyorlar mı, fislerinizi kontrol edin etmediginiz takdirde biraz fazla yaptiysaniz alışverişi güldürüyorlar ruhunuz duymuyor. Sürekli aynı sorunu yaşıyorum, 1 liramı bile bırakmam neden birakim ya, kendi açıklarını kapatmak için fazladan alıyorlar sanırım, valla şimdi tartistim da geldim yetti yani. Artı şu personellerinizi egitin ya, hesap bilmezler. Kasiyer insanin sülalesinden cebindeki paraya kadar sorar mı ya, biktim yeminle bir daha da gitmiyorum. Denetim olsa keşke, hep denetim olduğunda bay bayan oluyor herkes her şey düzenli, denetleyen kapıdan ciktimi eyvallah, valla şahit oldum bir daha da gitmiyorum bitti.

Okunma : 3405
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (2)

Ali İhsan S. 10 Temmuz 2020

Vestel buzdolabı akıllı buz tutuyordu, fabrikanın tasarladığı hava üfleme kanallarını köpükle 4k vestel yetkili servisi kapattı bu defa da küflenerek bakteri olustu. Kahvaltılıklar 12 gündür çözülüyor, ne Hatay Antakyadaki 4k vestel servisi bilgi veriyor nede manisa vestel fabrikası cevap veriyor. Seda hanım var manisa'da cok görüştük ama sorumum çözülmedi. Saygılarımla acil yardıma ihtiyacım var.

Cevap yaz 0 0
Ümit A. 9 Temmuz 2020

Yaptıgınız kampanyalardan sadece kendi personeliniz faydalanıyor, ben daha bir kampanyalı ürün alamadım. Sekizde magazanın acılmasını bekliyorum mini dondurucu geldi mi diyorum kalmadı cevabı alıyorum, bundan sonra hiç bir magazanızdan alışveriş yapmayacagım.

Cevap yaz 0 0
DeFacto Hukuksuz Satış Yapıyor Tefal Bozuk Ütüyü Değiştirmiyor