D-Smart Net Bağlantı Sorunu ve İptal İsteği
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 5594   Durum : CEVAP BEKLİYOR

D-Smart Net Bağlantı Sorunu ve İptal İsteği

3 Kasım 2013 16:19 Umut B.

Dsmart uydu ve internet kullanıcısıyız. Türk telekom alt yapısı kullanıyoruz. 30 ekim çarşamba günü internetimiz kesildi. Apartmandaki Türk telekom kullanan bizimle aynı modemli komşularımız da aynı problemle karşılaştı. Onların problemi aynı gün içerisinde çözüldü. Arıza kaydı bıraktık. En geç 48 saat içerisinde çözülecek dendi. Görüştüğümüz her müşteri temsilcisinin birbiriyle hiç alakası olamayan şeyler söylemesiydi. Ne internetten ne de müşteri hizmetlerinin verdiği destek kalitesinden memnun değiliz. Kullanamadığımız internetin ücretini ödemek istemiyoruz. Aynı talebimizi ve şikayetimizi btk aracılığıyla da size ilettik. Gereğinin yapılmasını istiyoruz.

Etiket : dsmart şikayet hattı dsmart yorumları dsmart internet mağduriyeti dsmart şikayet var dsmart müşteri hizmetleri Okunma : 2460
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (1)

Nesrin G. 26 Kasım 2013

2010 yılında film izlemek için abone olmuştum, 6 aylık bir abonelikti. aboneliğin sonunda tel ile aranıp devam etmek isteyip istemediğim soruldu ıptalini istediğimi söyledim. tamam onaylıyor musunuz iptalini dendi ben de evet dedim ve böylece yayın iptal edildi fakat bir bankanın kartıyla otomatik ödeme talimatı vermiştim. banka kartımda 3 yıl boyunca 3 liradan başlamıştı bu 13 liraya çıkmış ve kartımdan kesilmeye devam etmiş. 08502660266 nolu telefonu arayıp borcumu ödeyeceğimi söylüyorlar. Peki ben soruyorum aboneligim olmadığı halde kartımdan 2.5 yıldır çekmis olduğunuz paralarımı bana kim iade edecek.

Cevap yaz 0 0
Hsbc Bank Hata Kabul Etmiyor Hp Bilgisayar Servisi Laptop'umu Bozdu