Pronet Güvenlik Hizmetleri İnsanları Aldatıyor Kandırıyor
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 21987   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Pronet Güvenlik Hizmetleri İnsanları Aldatıyor Kandırıyor

21 Şubat 2014 02:03 Ozgur U.

2011 yılında pronetten yetkili olarak işyerime 2 kişi geldi, üyelik için hiç bir ücret olmadan aylık sadece 30 dolar + kdv ile yararlancağım soylendi ama nerede. Hem benden ilk ayda 80 dolar + kdv aldılar, aradığımda o paranın açılış, bir nevi depozit için alındığını, iptal ettireceğim zaman geri vereceklerini söylediler. Aradan 2 seneden fazla zaman geçti, bugün arayıp iptal ettirmek istedim benden iptal için bırakın 80 doları geri vermeyi bir de üstüne para istediler. 2 yıllık sözleşmem bittiği halde 50 + kdv istediler. Söylenenler çok farklı yapılanlar çok farklı.

Etiket : Pronet Güvenlik pronet güvenlik müşteri yorumları pronet güvenlik şikayetleri pronet güvenlik hizmetleri pronet güvenlik depozito ücreti pronet güvenlik sözleşmeye uymuyor pronet güvenlik iptal sorunu Okunma : 1618
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (1)

Ayşen B. 18 Mart 2016

Ben de aynı mağduriyetteyim. Müşteri memnuniyeti ilkeleri güya. Palavradan başka birşey değil. Sistemi takana kadar sadece onların ilkeleri. 3 yıl kullandım sonra dükkanı kapattım. İş vazgeçmeye gelince nerden para alacaklarını şaşırdılar, kullanmadığım aylar için para kestiler, üstüne 50 artı kdv istiyorlar bir de. Sonra da en güvenilir hizmet sektörüymüş. İlkeniz batsın.

Cevap yaz 0 0
Bed-Line Yatak Ücret İade Sorunu Vodafone İstanbul Merkez Sinyal Sorunu