Titanic Mobilya Her Zaman Mağdursunuz
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 106693   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Titanic Mobilya Her Zaman Mağdursunuz

15 Nisan 2017 18:02 Nagihan Ö. Kayseri

Ben öğretmenim, bu firmadan geçen sene şubat ayında ürün aldım 15 gün önceden haber verin teslim edilecektir denildi kesinlikle sıkıntı yaşadım yeni atandığımda şehirde eşyasız bir ev düşünün sonra bu siteye yazdım 2 hafta sonra gelecek dedikleri mobilya 2 gün içinde geldi sırf bu siteden şikayet silinsin diye. Eşyamı getirdiler gelen eşyamı telafisi için evime en az 3 kere teknik servis geldi kırılanı döküleni tamir etmeye teslimat konusunda kesinlikle sıkıntılı ayrıca aldığım mobilya 7 ayda deforme oldu teknik servisleri geldi evden aldı 15-20 günde teslim ederiz dedi. 15-20 gün geçti arıyorum bu hafta içi gelecek kesin bir tarih verilmiyor kafalarına göre iş yapıyorlar kesinlikle tavsiye etmem teknik servistekiler her zaman oyalıyor. Lütfen alırken çok fazla düşünün. Eşyamı evimden alan numarayı arıyorum ürün kayseri'de diyor ama firmanın teknik servisini arıyorum ürün yok diyor. Ne yapılıyor diyorum bilmiyoruz diyorlar 2 aydır evimdeki koltuğun minderleri yok.

Etiket : Titanic Mobilya Kayseri Okunma : 3315
Şikayet ile ilgili FOTOĞRAFLAR
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (6)

Nilgün A. 12 Eylül 2018

Kayseri Titanik Mobilya'dan aldığımız oturma grubumuz hasarlı gelmiştir. Arayıp firmaya durumu bildirdik teknik servis gönderelim dediler ancak 1.5 aydır ne gelen giden var ne de arayan. Ne zaman arasam bu hafta gelecek diyerek oyalıyorlar. Ayrıca ürünümüz istediğimiz kumaş ve tonda da gelmedi. Tekli koltukların rengine karar veremedik bir kaç kere değiştirdik diye bize karşı tavırları değişti. Ürünü satana kadar ilgililer ancak sonrası için aynı şeyi söyleyemem.

Cevap yaz 0 0
Esma E. 17 Ağustos 2018

Bu nasıl fırma ya kanepeler gelıyor yastıklar gelmıyor arıyorum yarın bır gune atıyorlar tanıdık var dedık ordan aldık alacağımız güne lanet olsun ıkı ay once verdım sıparısımı ıki hafta oldu ve parça parça geldı sımdı yine aradım fırma yarın tatılmıs kargoya verdılerse bayrama kalmaz dıyorlar ya herşeylerı yalan bunların ya burdan soyluyorum yorumları okuyanlar tavsiyem sakın bu fırmadan mal almasınlar bızım düştüğümüz duruma duşmeyın, parasını peşın ödedik satana kadar dört takla attılar ve paraya gelınce guzelce aldılar, teslımat da zamanında gelmedı Allah bıldıgı gıbı yapsın sızleri ve aldıgınız para zehri zıkım olsun Allah cıkarsın sızlerden.

Cevap yaz 0 0
İsa K. 13 Ağustos 2018

Ayni sekilde kirsehir'de kalıyorum esyalarımın hepsi gelmis sadece viscotek yatagimı unutmuslar 3 aydır yalan söylenir mi bu adamlar 3 aydır yalan söylüyor, genel mudür dahi yalanci başka birsey yok ya, yalanla dolanla is yurutuyorlar.

Cevap yaz 0 0
Belma A. 23 Ocak 2018

Cok rezalet bir yer kayseri'nin en p-lik isletmecisi bunlar heralde surekli yalan dolan bir aydir mobilya gelecek hergun evde bekletiyorlar hala gelmedi. Lanet olsun uzak durmayi birak onunden dahi gecmeyin tavsiyem. Paranızla rezil olursunuz.

Cevap yaz 3 0
N. Nezar B. 18 Şubat 2018

Farkına varmış olmanız çok güzel yalanla s-tekarlıkla ürün satıyorlar. Hele o M.F. varya ne diyeyim Allah'a havalem.

Cevap yaz 1 0
Hakan K. 20 Temmuz 2018

Ben de aynı şekilde şikayetçiyim ve mağdurun d-andırıldım suanda mahkemelik olduk bu titanik denen insanlarla, eğer benim gibi mağdur olan varsa birbirimize şahitlik edelim lütfen.

Cevap yaz 1 0
Hakan K. 27 Temmuz 2018

Arkadaşlar, titanik möbleden ürün alıp mahkemelik olan varsa birbirimize şahitlik yapalım, bunlar sattıkları ürünün arkasında durmuyor, lütfen yardımcı olalım birbirimize.

Cevap yaz 0 0
Mine M. 1 Ağustos 2018

Hakan bey mahkemeye ben de gidecem birbirimize şahitlik edebiliriz.

Cevap yaz 1 0
Mine M. 1 Ağustos 2018

Birbirimize yardımcı olabiliriz iletişime gecelim.

Cevap yaz 1 0
Mustafa E. 31 Temmuz 2017

Kayseri titanic mobiya'dan ürün aldım 3 ay oldu hala ürünlerim gelmedi telefon açtığımda yalan söylüyorlar tavsiyem titanic mobilya'dan çok uzak durun.

Cevap yaz 5 0
Mustafa E. 28 Temmuz 2017

4 ay öncesinden yatak odası oturma odası takımı ve masa sandelya aldım ürünlerin bir kısmı 1 ay önce geldi rezalet bir şekilde defolu ürünleri göndermiş hala masa sandelye gelmedi tefon açtığımızda bugün yarın haftaya gibi yalan söylüyorlar titanic'ten mobilya almadan önce 10 kere düşünün bana kalırsa hiç almayın ben mağdur oldum siz olmayın.

Cevap yaz 6 0
Vodafone Yüksek Fatura Damat Tween Ürünün Arkasında Durmuyor