Vodafone Benden İzin Almadan Ne Hakla Hattımı Faturalıya Çevirirsin
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 129106   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Vodafone Benden İzin Almadan Ne Hakla Hattımı Faturalıya Çevirirsin

31 Temmuz 2018 02:30 Muharrem G. İstanbul

Merhaba, vodafone bilgim dışında onayim olmadan faturaliya geçirmiş ve 2 ayda 250 tl fatura yazmışlar haberim bile yoktu musteri hizmetleri sürekli işi yokuşa sürüyor 30 tl kontorlu tarifem vardı ve bu bana yetiyor artiyordu bile ben inşaat işçisiyim lütfen insanlari kullanmasinlar mağdur etmesinler faturayı ödemeden kontörluye gecemezsiniz diyorlar benim isteğim dışında olan birşey bu yaptıkları, çok mağdurum yardimci olursaniz sevinirim mağdur olduğunum numaram 0545712**, tekrar kontorluye çevirmelerini istiyorum.

Okunma : 1779
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 1

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (11)

Nidai Ö. 24 Temmuz 2020

Vodafone uygulamada soru bil 1gb kazan uygulaması koymuş bastım soruyu görmeden tarifemi değişip aylık 28₺ geçirdiler, itiraz ettim tarifem eskiye döndü. 1 seferlik 28₺ alacaklarını bildirdiler soru da görmedim tamamen soygun, bizi boğazlıyorlar haram zıkkım olsun. Allah b-alarını versin böyle operatörün, işimiz çok zor.

Cevap yaz 0 0
Halil O. 1 Mayıs 2020

Merhaba iyi günler, vodafone babamın bir hattı üzerine bizden habersiz bir telefon alınmış ve bizim bu telefonla alakalı hiç bir sekilde alakamız yok ama bize yüksek miktarda fatura borcu geldi. Bu konuda mağduruyetimizin giderilmesini istiyoruz.

Cevap yaz 0 0
Belma A. 1 Mayıs 2020

Taahhütlü faturam 51₺, Nisan ayı 2020 faturam 424₺, internet aşım varmış. 18 nisandan beri bana mesaj atıldığı söyleniyor 15 gb kotamı aşmışım nasıl olduysa evdeyim. Gerekli olursa şayet ki çok olmuyor Wi-Fi kullanıyorum ama bir kere dahi msj gelmedi ek paket falan da almadım. Covid-19 geldi herkes evde net kullanıyor geçir sahte faturayı, benim 2-3 hattım daha var vodafone'da hepsini iptal ettireceğim. Tüketici halklarına başvuruda bulunacağım ve her platforma yazacağım bu yapılan haksız faturalandırma işlemini yanlarına bırakmayacağım.

Cevap yaz 1 0
Yilmaz U. 26 Nisan 2020

Taahhutumun bitmesine 10 gün kala son faturam 60 tl fazla geldi, açıklamada hat açtırma diye iki kez 38 tl diye ek ücretlendirme var. Bu borcu ödeyeceğim ama şu an evimde 7 tane vodafone hattım var ailemde, ilk isim başka bir oparetöre geçmek olacak, tavsiyem sakin beni zırt pirt arayıp şu tarifeye alalım şu avantajli demeyin, illallah delirttiniz.

Cevap yaz 0 0
Adem B. 31 Mart 2020

Kolay gelsin, beni arayın, ben evime internet istiyorum. İnternet ama sizin vodafone internetiniz gelmiyor altyapımız olmuyormuş lütfen istiyorum ya da beni arayın.

Cevap yaz 0 0
Pınar B. 28 Mart 2020

Benim diğer hattıma herhangi bir işlem onayı yapmadan tarifenizi değişmişsiniz deyip benden üç aydır fazla fatura parası alınıyor. Vodafone'nun daha önce benim adımada bir işleme onay verdiğini benim itirazım ve ispatım üstüne paramın geri iadesini gerçekleştirdiğini bildiğim için bu konuda da bana yardımcı olunacağını düşünmüştüm ama maalesef yardımcı olunmadı. Vodafone'a bağlanmak için müşteri olarak bin bir zorluktan geçerken insanların bir anlık dalgınlıklarını çok güzel kullanarak yok onay verdiniz yok kabul ettiniz deniyor halbu ki biz neyin ne olduğunu anlamaya çalışırken vodafane işlemi onaylıyor ve müşteriye salak muamelesi yapıyor. Böylesine zorlu günlerden geçerken benim ödediğim her kuruşa ihtiyacım varken.

Cevap yaz 1 0
Kiraz K. 25 Mart 2020

Mop tencent games diye bir İnternet d-andırıcılığı tarafından d-andırıldım ve 315 ₺ faturama yansıtıldı, mobil ödeme hizmetim açılmış vodafone tarafından ve bu yüzden çok güzel bir şekilde d-andırıldım. Öğrenciyim ve hiç bir şekilde müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum. Bunun üzerine açılan şikayet sitesi bile varken vodafone nasıl olur da bunun için bir önlem almaz. Ben bu parayı nasıl ödeyeceğim?

Cevap yaz 0 0
Şevki T. 23 Mart 2020

Geçen hafta yeni faturalı hat başvurusu yaptım internetten, hat geldi ama kaç gündür bekliyoruz açılmasını. Müşteri hizmetlerini arıyorum ulaşamıyorum, bu nasıl bir şey.

Cevap yaz 0 0
Ayhan E. 29 Ocak 2020

5.1.2020'de online olarak Türk telekom faturasız hattımı vodafone'a geçiş için başvurdum. 2.2.2020'de açılsın dedim talimatımı aldılar daha sonra 21.1.2020'de vodafone müsteri hizmetleri ile görüşüp geçiş işlemi talimatımı iptal edin dedim, iptal işlemi yapıldı dedi 29.1.2020'de 48 saat içinde hattınız açılacak diye mesaj geldi. Müşteri hizmetleri aradım biz işlem yapamıyoruz gündüzleri arayın dedi işlemleri yapmadılar. Btk'ya şikayetçi olacağımı söyledim bir türlü iptal işlemi yapmıyorlar, şikayetçiyim.

Cevap yaz 0 0
Ali Y. 20 Ocak 2020

Bilgi vermeden faturali hatta gecip de borcunuz var diye mesaj gonderiyorsunuz, bu numaradan donus yapilmasini istiyorum.

Cevap yaz 0 0
Türk Telekom Tivibu Üyeliğiyle İnsanları Aldatıyor Atasun Optik Paramın Üstüne Yattı İade Etmiyor