Vodafone Genel Müdürlüğüne
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 7239   Durum : CEVAP BEKLİYOR
  • SON YORUMLANAN ŞİKAYETLER

Vodafone Genel Müdürlüğüne

20 Kasım 2013 09:37 Zülkifli O.

Vodafone müşterisiyim, 14.10.2013 akşamı bayram mesajı attım, yazı karekterli olan mesajımın uzun olması nedeniyle yazıyı resimli mesaja çevirerek ücretlendirilmiş.

Oysa benim zaten 5000 mesajım olmasına rağmen yazı karekterimin resimli mesaja çevrilmesini bir müşteriniz olarak kabulnenemiyorum. Kendimi sizin tarafınızden aptal yerine konmuş hissediyorum. bu nedenle atmış olduğum mesajın bir fotokopisini müşteri temsilcisi ile paylaştığım halde, haksızlığımın giderilmediğini ve aksine incelenenip hata olmadığını tarafıma bildirdiler.

Ben bunu kabullenemiyorum, bu nedenle yazının fotokopisini siz değerli üst yöneticilerine faksla 16.11.2013 günü bildirdim. bu mesajın siz değerli yüneticiler tarafından da incelenenip tarafıma ayrıntılı bir bilgi verilmesini yada mağduriyetimin giderilmesini arz ederim.

Etiket : vodafone şikayet hattı vodafone tüketici şikayetleri vodafone tüketici yorumları vodafone tüketici hakları vodafone müşteri memnuniyeti vodafone mesaj şikayetim var Okunma : 78163
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 1

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (172)

Seyhan Günay Y. 5 Aralık 2020

Merhaba, kasım ayı sonunda gelen fatura tutarım 272,80 tl. 88,90 tl ödediğim faturanın neden bu tutarda geldiğini anlayamadım. Ekstre detayında ödeme kısmında fazla göremedim. Zaten telefonumu bir önceki aylardan daha farklı kullanmadım. Call centre'ınızı aradım 542 ile 20 dakikada çeşitli menüleri deneyerek sonunda müşteri temsilcinize ulaştım, cevap veremedi. Faturama gelen maile itiraz için mesaj gönderdim ancak iade geldi. Faturama itiraz ediyorum ve paket tutarım dışında olan tutarın iadesini istiyorum.

Cevap yaz 3 2
Aleyna S. 5 Aralık 2020

Paketim dahilindeki 4 gb'tı kesiyorsunuz, 7000 numaralı servis hiç bir şekilde yardımcı olmuyor ve iznim olmadan 7 tl'yi kesip 250 mg veriyorsunuz.

Cevap yaz 1 1
Gökçe T. 4 Aralık 2020

Vodafone evde internet, kullanmadığım internetin parasinı odetiyor. 11/09/2020'de kampanyam bitti yeni kampanyaya başvurdum. Edevlet'te 11/04/ 2020 gözüktüğü halde ekstra 34 tl küsür para çikarmışlar, faturada sorun yok deniyor.

Cevap yaz 0 2
Kerim B. 4 Aralık 2020

Erzurum köprüköy ilçesi ılıcasu köyünde internet çekmiyor, yetkili servisi aradım bana yardımcı olunmuyor. Ben 100 tl fatura ödüyorum, sadece ben değil hiç bir vodafone'lu müşterinin çekmiyor. Bunu nasıl çözecekseniz bilmiyorum ama gereğinin yapılmasını istiyorum, aksi taktirde mahkemelik oluruz.

Cevap yaz 1 1
Yasin Y. 3 Aralık 2020

02.12.2020 tarihinde kurulum yapılan cihaz hiç bir şekilde çekmiyor. Evin her köşesinde bu problem yaşanıyor. Müşteri hizmetleri başlı başına sorun, hiç bir şekilde yardımcı olmuyorlar topu hep bir başka numara ile dolaştırıyorlar. Gerekli tuketici hakem heyeti ve insan haklarına başvuracağım.

Cevap yaz 2 1
Celal G. 3 Aralık 2020

Paket yükleme işlemi yaptım mobil bankacılıkla, banka hesabımdan para tahsil edilmiş ama paket hala hattima tanımlanmadı. Böyle bir saçmalık görmedim, bu operatörü değiştireceğim.

Cevap yaz 1 1
Ersin M. 2 Aralık 2020

Size vodafone'la alakalı şikyetimi iletmek için yazıyorum. Geçen yıl vodafone'dan binamıza site yönetimi interneti kurulumu gerçekleşti, site yönetimi interneti binaya özel ücretsiz oluyor. İlk yıl ücretsiz oldu dedikleri gibi, sonraki yıl kontrat bitimi yaklaştıgında vodafone müşteri hizm aradım ve bilgilendirdim. Binanın sözleşmesi bitiyor, eger ki bu yıl fatura cıkacakca sözleşmeyi bitirelim diye ama müşteri hizm arkadaş hayır sizin sözleşmeniz devam ediyor 2021 temmuz ayına kadar ücretsiz olarak kullanacaksınız dedi. Sonrasında ilk ay 35 tl fatura ve ikinci ayında 100 tl fatura cıktı. 3 aydan beri uğraşıyorum geri dönüş olmadı ve çözüme ulaşamadık. Geri dönüş de sağlamıyorlar iptal de edemiyorum, ne yapacagım.

Cevap yaz 0 1
Hasip Ahmet Y. 2 Aralık 2020

Evde internet taahhutüm bitti, yeni tarifeye geçmek istedim. Şuan internetim kesildi, bilgi verip geçiş süresinde çocukların telefonuna internet göndereceklerdi ama arayan da olmadı. Ben zaten ne zaman arasam ulaşamıyorum sürekli bekletiyorlar, yardım rica ediyorum, ama olmadı farklı şebekeye geçeceğim.

Cevap yaz 0 1
Melike B. 30 Kasım 2020

Senelerdir kullandığım hattı kendi üstüme geçirmek istedim. Sebebi hat sahibinin vefat etmesiydi. Günlerdir vodafone ile müşteri temsilcileri çözüm bulamadı, bayiye gittim 1 saate yakin sistemden onay beklediler olmadı, başka bayiye gittim mirasçıların hepsi gelecek dedi. Yıllardır vodafone müşterisiyim ama bundan sonra kimseye tavsiye etmiyorum, tavsiyem hangi hatta geçerseniz geçin vodafone'a geçmeyin. Çözüm odaklı değiller üstelik müşteri temsilcileri azarlar gibi konuşuyorlar, bu kadar basit bir isleme bile çözüm yok, bizi çok mağdur ettiler. Hem zaman hem para kaybı.

Cevap yaz 1 1
Selda T. 30 Kasım 2020

Ev internetinden hiç memmun değiliz, 4 aydır neredeyse hiç kullanamıyoruz, fuzuli yere para ödüyoruz, bir türlü iletişim saglıyamıyoruz. Mağduriyetimiz giderilmiyor, bir önce ilgilenirsiniz umarım.

Cevap yaz 1 1
Apple Iphone Telefonum İki Aydır Serviste Finansbank Kartımdan Yıllarca Para Çekilmiş