Vodafone Genel Müdürlüğüne
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 7239   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Vodafone Genel Müdürlüğüne

20 Kasım 2013 09:37 Zülkifli O.

Vodafone müşterisiyim, 14.10.2013 akşamı bayram mesajı attım, yazı karekterli olan mesajımın uzun olması nedeniyle yazıyı resimli mesaja çevirerek ücretlendirilmiş.

Oysa benim zaten 5000 mesajım olmasına rağmen yazı karekterimin resimli mesaja çevrilmesini bir müşteriniz olarak kabulnenemiyorum. Kendimi sizin tarafınızden aptal yerine konmuş hissediyorum. bu nedenle atmış olduğum mesajın bir fotokopisini müşteri temsilcisi ile paylaştığım halde, haksızlığımın giderilmediğini ve aksine incelenenip hata olmadığını tarafıma bildirdiler.

Ben bunu kabullenemiyorum, bu nedenle yazının fotokopisini siz değerli üst yöneticilerine faksla 16.11.2013 günü bildirdim. bu mesajın siz değerli yüneticiler tarafından da incelenenip tarafıma ayrıntılı bir bilgi verilmesini yada mağduriyetimin giderilmesini arz ederim.

Etiket : vodafone şikayet hattı vodafone tüketici şikayetleri vodafone tüketici yorumları vodafone tüketici hakları vodafone müşteri memnuniyeti vodafone mesaj şikayetim var Okunma : 34654
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (162)

Mehmet A. 6 Eylül 2020

Ben hayatım boyunca sürekli vodafone hat kullandım ama bu iki ay içinde beni resmen rezil ettiniz. Tam iki aydır yetkili birinin beni aramasını bekliyorum, müşteri temsilcileriniz zaten hepsi r-il hepsi kabadayı. Bununla ilgili elimden ne geliyorsa yapacağım.

Cevap yaz 5 0
Gönül Y. 13 Ağustos 2020

Mayıs ayında postaneden ödedim, fatura 1 numara yanlış girilmiş başka fauraya gitmiş bunu vodafone müşteri hizmetlerine anlattık dekontu gönderdik emeil gönderdik haddinden fazla müşteri temsilcilerini aradık çözüm bulacağız dendi ama çözümden geçtim faturam kısıtlandı. Stresten dolayı bel fıtığım patladı bir sürü masraf, bayramdan önce 600 tl küsür fatura yatırdım dün mesaj geliyor kaç küsür fatura 2 aylık, beni maddi manevi mağdur ediyolar hattım aramaya kapalı olduğu halde tarife aşımı 180 tl diyorlar, vodafone beni sakat bıraktı, ben kimden alacağım hakkımı. Gereken yerlere şikayat edeceğim ilgilenmezlerse.

Cevap yaz 4 0
Mahmut Ç. 9 Ağustos 2020

Ev intrrnetimin suresi dolmak üzere, eğer daha uygun internet paketi varsa uzatmak istiyorum. Muşteri hizmetlerine ulasamıyorum.

Cevap yaz 5 0
Esengül Y. 7 Ağustos 2020

Faturasız hattımı faturalıya taşımışlar şikayetçiyim, kapatılsın dememme ragmen işleme alınmaması tekrar fatura ilave edilmesi beni sıkıntı üzerine sıkıntıya sokmaları paramın tarafıma iade edilmesi aksi halde icra yoluyla tarafıma talepte bulunacagım 10 iş günü içerisinde.

Cevap yaz 5 0
Nebahat A. 7 Ağustos 2020

Oturdugumuz yerde 10 gündür şebeke sıkıntısı yaşıyoruz, lütfen yardımcı olun yoksa hattımızı degiştireceğiz.

Cevap yaz 3 0
Ümran Ü. 5 Ağustos 2020

Vodafone'da engel yok kapmyasi var diyorsunuz engelli tarifiesindeki huwai y9 telefon satisinizda yok, engelli vatandaslari kandirmayi birakin.

Cevap yaz 4 0
Furkan K. 4 Ağustos 2020

Ya şu çarki kaldırın, başka güzel şey gelsin. Bu ne! Ben napim mağaza indirimini, internet ve dakika lazım bana, onlar da haftalık aylık.

Cevap yaz 5 0
Merve A. 4 Ağustos 2020

Böyle rezil bir tarife yok ya. Bir aydır kendilerinden kaynaklanan sorunu çözemediler.

Cevap yaz 5 0
Yusuf B. 4 Ağustos 2020

25 gün önce nakil verdim halen bağlanmadı, hiç bir geri dönüş yapılmadı şikayetçiyim davacıyım vodafone'dan. 25 gündür kullanmadığım internetin faturasını ödettiler, internetimin bağlanmasını istiyorum ve bütün zararımın karşılanmasını istiyorum.

Cevap yaz 6 0
C. K. 4 Ağustos 2020

Vodafone`a geçiş yaparken korkmamak elde değil çünkü bir yolunu bulup bir yerlere abone ediyorlar ücreti de faturaya yansıtıyorlar ama biz yapmadık diyorlar. Diğer operatörlerde böyle bir şey olmaz diyelim ki oldu kurumsal nitelikli firmalarda iyi yöneten müdürler denetçiler genel müdür var. Demek ki vodafone'da bunlar disiplinsiz birbirini dinlemiyorlar, vodafone hesabına yatırmak zorunda kalacağım içerikli video faturası eğer vodafone faturasında çıkarsın ben ödemesem beni mahkemeye vermek zorunda kalacak, vodafone korktuğı için faturasina yansıtıyor, bırak kimse bu içerikli vergi ödemeyen k-akçılar gelsin benden alsın. Soruyorum, vodafone vidyozone ortammışım kasasıymışım yoksa gizli para soyma servisin mi cevapla herkes görsün.

Cevap yaz 6 0
Apple Iphone Telefonum İki Aydır Serviste Finansbank Kartımdan Yıllarca Para Çekilmiş