Waterbox Su Arıtma Cihazı Sürekli Arıza Yapıyor
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 94297   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Waterbox Su Arıtma Cihazı Sürekli Arıza Yapıyor

27 Temmuz 2016 13:09 Hilmi Tahsin O. Antalya

Ben Antalya müşterilerilerinizden Hilmi T. O. İnanın bu konuda size ulaşmak istemezdim ama, yaklaşık bir yıl kadar önce evimize tezgah altına montaj edilen bir cihazınızı, diğer piyasa arıtmalarından ayrı bir çizgide olduğunuzu düşünerek aldık. O günden bu yana evden servis eksik olmadı. Adaptör, pompa, depo arızası ve en önemlisi ana filitre dedikleri bir parça arızası diye çok mağdur olduk. Tahmini 3 ay kadar evvel birden bire müthiş bir kireç, su basınç problemi hasıl oldu ve başvuruda bulundum. Bölge sorumlunuz Lütfiye hn'la irtibata geçtik. (Ancak teknik personel Cemil ismindeki şahıs çok çalışkan ve terbiyeli) Birkaç aramadan sonra bir teknik servis desteği geldi ve her zamanki gibi problem geçici olarak halloldu. 15 gün önce tekrar aynı kireçlenme ve basınç sorunu tekrar etti ve telefon kayıtlarında da mevcut olan birkaç servis talebim oldu. Okey cevabı almamıza rağmen 1 hafta bekledim ama çözüm yok.

Okunma : 2526
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (2)

H. 28 Temmuz 2017

Teknik servisin hatası yüzünden evimi su bastı mahkemeye veriyorum sirketi hiç memnun degilim utanmadan bizi mahkemeye ver zararını karşılamıyoruz dediler en basta karşılayacağız bizim hatamız denildi daha sonra karsılamıyoruz denildi yazıklar olsun mahkemede görüşürüz.

Cevap yaz 0 0
Azize S. 31 Mart 2018

Bu ürünü almak istedim ama şikayetler korkuttu, sizin mahkeme olayınız ne oldu. Bilgi verirseniz sevinirim, iyi günler.

Cevap yaz 0 0
Hüseyin Ö. H. 17 Haziran 2018

Merhaba, ayni sebeple bizim de basti, mahkeme sonucu nasil?

Cevap yaz 0 0
Gökhan K. 28 Temmuz 2017

Waterbox kup su kutusu 21.07.17 tatihinde aldim ve bugun alali 9 gun oldu daha gelip cihazimi kuran olmadi hergun ariyorum bugun gelecekler deyip gelen giden yok. Satis sonrasi ilgi alaka sifir 3 gundur evden cikamiyoruz geleceksiniz diye.

Cevap yaz 0 0
Ritzy Teknik Servis Lg Telefonumun Yasal Tamir Süresi Aşıldı Bilgi Verilmiyor Evve 2 Adet Bulaşık Makinesi Aldım Tedarik Edemiyoruz Diyor