Yurt Lojistik ve Ağaoğlu Nakliyat
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 54570   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Yurt Lojistik ve Ağaoğlu Nakliyat

29 Temmuz 2014 15:31 Uğur G.

Ayvalık'tan Gebze'ye taşınmak üzere yurt lojistik firmasıyla anlaştık. Ağaoğlu nakliyata ait araç yükleme için geldi, anlaşmalı firma olduklarını belirttiler. Eşyanın tamamı araca sığmadı gerekçesiyle yüklemeleri 18.07.2014 tarihinde yüklenip 20.07.2014'te teslim edilecek diye anlaşmamız olmasına rağmen bilgimiz dışında depoya indirildi ve fazladan ve peşin ücret ödemeden eşyayı vermeyeceklerini bildirdiler. Eşya yüklendiği günden beri mağduruz fakat polis ve savcı da çözüm üretmediler. Ne yapılabilir, bir fikri olan yardımcı olsun lütfen.

Etiket : yurt lojistik ağaoğlu nakliyat yurt lojistik şikayetleri yurt lojistik yorumları ayvalık evden eve nakliyat şikayetleri Okunma : 2681
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (3)

Şerafettin B. 19 Ağustos 2014

Benim de Hatay ilinden Diyarbakır'a arkadaşla birlikte eşyamızın taşınması için anlaştık 300 tl kaparo gönderdik. Taşınmaya bir gün kala aradılar bu fiyata götüremiyoruz önceden arayıp haber verelim dedik dediler, şok olduk. Hemen başka nakliyat ayarladık (bu şu demek; acil olunca fazla para vererek nakliyatçı bulmak) Verdiğimiz kaporayı iade edeceklerini söylediler ama bir ay geçti halen ödeme yok. Son görüşmede bu hafta içinde halledeceğiz diyorlar ama pek inandırıcı değiller, bize de savcılık yolu gözüküyor anlaşılan. Giden paramız bir tarafa bize son dakika yaşattırdıkları sıkıntılar anlatılamaz, diyecek çok şey var ama bazen susmak da çok şey anlatır, saygılar.

Cevap yaz 0 0
Emel G. 14 Ağustos 2014

Aynı olayı benim oğlum yaşadı. Yurt nakliyatla anlaştı, kapora aldılar, eşyayı son gün araca sığmadı deyip 2 kat ücretle başka firmaya taşıttılar. yarı yolda eşyayı indirip başka bir kamyona yükletip Samsun'a götürttüler. Kamyoncular da yeniden para almadan eşyayı indirtmediler. Eşyaları kırık dökük bir halde kendi tuttuğumuz adamlarla indirttik, kurdurduk hala da kırılan eşyaları onartmakla meşgulüz. Önce yurt nakliyat anlaşıyor sizinle, sonra kendi aralarında paslaşıyorlar, yurt nakliyat Volkan bey hala Eser Ö.'nün taşımadığınız eşyalara aldığınız 600 tl kaporayı ödemediniz. Savcılığa suç duyurusunda bulunduk, taşımacılığınız inşallah iptal edilir de başka canları yakmazsınız. Gece rahat uyuyor musunuz. Kimsenin edremit yurt nakliyat ile taşımacılık yapmasını tavsiye etmem. Biz yandık başkaları yanmasın. Bunun peşini bırakmayacağız bilsinler.

Cevap yaz 0 0
Erkan Ö. 13 Ağustos 2014

Polis ve savcı çözüm üretmediğine göre haksız olan siz olabilir misiniz. Neden eksik anlatıyorsunuz. Neden ben 36 yıldır hiçbir eşyamı atmadım, o yüzden eşyaları araba almadı. Binek şahsi otomobilim yolda gelirken arıza yaptığı için eşyayı 5 gün teslim almadım demiyorsunuz.

Cevap yaz 2 0
Akçakoca Yeni Çınar Oteli Hiç Beğenmedik Pegasus Bilet Ücretimin İadesini İstiyorum