Aksay Pazarlama Diason Efective Formula İlaç ve Yaşanan Sorunlar
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 125131   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Aksay Pazarlama Diason Efective Formula İlaç ve Yaşanan Sorunlar

6 Mart 2018 18:47 Nefise G. Antalya

Dıason efectıve formula ilacı ürün kargo içine dökülmüş olarak çıkmıştır. Diğer şişenin içinde ise şebeke suyu çıkmıştır. Ürün fotografı ektedir geri dönüş yapmanızı rica ederim.

Okunma : 1985
Şikayet ile ilgili FOTOĞRAFLAR
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (5)

Nesibe N. 2 Nisan 2018

Esim 4 adet diason almış. 26.03.2018 sürekli interaktif bd (iletişim 02129454310) gönderici firmayı aramaktayız. Bugun firma yetkilisiyle görüştüm ürün iadesi saglik gerekçesi olması halinde yapiliyor denildi. Ürün teslimatinda taşıma irsaliyesi, fatura olmaması nedeniyle tüketici heyetine başvuru yapılamıyor. Gelir vergisi şikayet hattına başvurdum. Tüketici hakarı iletişim hattı ile görüştüğümde "iadeli taahhütlü cayma ürün dilekcesi" gönderin vergi dairesine şikayet edin faturanın tarafınıza ulaşması halinde hakem heyetine başvuru yapılabileceği söylendi. Sağlık Bakanlığı onayı olmayan faturasız işlem yapan firma için suç duyurusunda bulunuyorum. Yetkililerden ilgi ve desteklerini bekliyorum.

Cevap yaz 0 0
Selim S. 21 Mart 2018

Bunların adresi var mı ben de d-andırıldım mahkeme açtım.

Cevap yaz 0 0
Ali E. 16 Mart 2018

Ben de bu ürünü aldım tıp 2 hastasıyım diasin istedim diason geldi d-andırıldığımı düşünüyorum aradım tam telefonda yanlış mı gönderiniz dediğim anda suratıma kapattılar ve ulaşamıyorum bir daha insan sağlığına zararlı şeyleri nasıl satıyorlar bu derece yalan dolan haberlerle buna devlet yetkililerinin el atmasını rica ediyorum şikayetçiyim suç duyurusunda bulunacağım insan sağlıği bu derece ucuz mu Allah'tan da korkuları kalmamış bu gibi d-andırıcıların kolay para kazanma çabasına girmişler devlet herşeyi araştırırken bu gibi d-andırıcıların da yakalamasını yapmalı ve mağduriyetlerin giderilmesini talep ediyorum elimde 4 şişe var kargo poşeti içinden çıkan gönderen belgesi ve ödeme yaptığım kredi kartı fişi ile suç duyurusu..

Cevap yaz 1 0
Turgut S. 13 Mart 2018

Bu ilacı satanlar tam bir terbiyesiz, ilaç tamemen insanları d-andırmak amacını güdüyor dört şişe aldım tamemen çıra suyu bu tavsiyem bunlara güvenmeyin, insan sağliği üzerinden menfaat sağlayan güvenilmez insanlar. Avukatlarıma dava açtıracağim, ayrıca sıtelerının de kapatılmasını sağlayacağim urunu labaratuvara gonderdım resmı sonucunu bekliyorum, bunlara gereken dersı vermek lazım.

Cevap yaz 1 0
Y. P. 10 Mart 2018

İzmir Narlıdere adresim, Diasin istedim Diason geldi, paket içi şişe kırıktı iade etmek istiyorum. Emekli Albayım kandırldıgımı düşünüyorum çok üzüldüm. İadesine musaade edilmesini rica ediyorum.

Cevap yaz 1 0
Eureko Sigorta Seyahat Sağlık Sigortası Rezaleti Sca Danışmanlık Reklam Şirketi İnsanları Kandırıyor Aldatıyor