Alper İnşaat Pendik Selective Projesinde Mağdur Oluyoruz
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 115107   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Alper İnşaat Pendik Selective Projesinde Mağdur Oluyoruz

26 Ağustos 2017 14:34 Doğuhan T.

Pendik selectiveport projesinden daire aldık. Projenin ilk etap teslimatı 2016 kasım'da gerçekleşecekti. Yıl oldu 2017 Ağustos henüz teslim edilen tek daire yok. Ne zaman tamamlanacağına dair net bir bilgi de yok. Kiracıyız, en geç temmuz'da daireniz teslim edilir sözlerine istinaden kontratı yenilemedik. Dolayısıyla gereksiz yere iki kere taşınmak durumunda kalıyoruz. Henüz kira desteği de vermediler. Ne kadar vereceklerine dair bilgi de vermiyorlar, tek anladığım çok cüzi miktarda destek olacağı ama ortada bir gelişme yok. Geciken her ay raiç bedel kira desteği verecekleri sözlerine güvenip kredi ödeme miktarını yükseltmiştik kira desteği gelmeyince bu durumda da sıkışıklık çekiyoruz.

Etiket : Alper İnşaat Pendik Selective Projesi Okunma : 9149
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (2)

Eda S. 11 Mart 2018

Biz de oradan daire aldık ve verilen tarihte teslim edilmedi. Her gidişimizde verilen tarih başka işçilerin sayısı az .Muhatap ararken firma sahipleri yok ortada üstelik biz Kdv dahil tüm borcumuzu ödedik. Buradan duyanlara sesleniyorum lütfen birlik olalım hakkımıza sahip çıkalım, bu firmanın evi vereceği yok.

Cevap yaz 2 0
Cumhur D. 28 Mart 2018

Eda Hanım, biz de aynı şekilde mağdur olduk. Daireler teslim edilmediği gibi tapumuzu da alamadık. Tapular üzerinde arsa sahibinin ipoteği bulunuyor. Arsa sahibi Alper İnşaat'a güvenmediği için tüm dairelere ipotek koymuş, geldiğimiz noktada pek de haksız olduğunu düşünmek zor ancak mağdur olan biziz. Bizim gibi tüm mağdur olanları bir araya toplayabilirsek hakkımızı yasal yollardan arayabiliriz.

Cevap yaz 1 0
Doğuhan T. 29 Nisan 2018

Merhabalar, mağduriyetimiz malum devam ediyor. Birlikte hareket etmek isteyen mağdurlar varsa iletişime geçelim.

Cevap yaz 0 0
Elif Y. 1 Mart 2018

Merhabalar, öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletmek isteriz. Yaşadığınız sorun ve mağduriyetle ilgili PROFESYONEL destek almak, şikayetinizi hukuksal platformda çözüme kavuşturmak isterseniz bizlere hukuk@sikayet.com mail adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Sikayet.com Çözüm Ortağı, DR. Fraud Suistimal İnceleme ve Danışmanlık.

Cevap yaz 1 0
Vodafone Beni Düşünüyormuş Paketimi Değiştirmiş Modalife Mobilya Bukadar Sorumsuz Bir Firma Görmedim