Anadolu Hayat Emeklilik Şikayetim Var
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 108609   Durum : CEVAP BEKLİYOR
  • SON YORUMLANAN ŞİKAYETLER

Anadolu Hayat Emeklilik Şikayetim Var

19 Mayıs 2017 13:20 Erhan E. Samsun

Anadolu sigorta'dan arkadaşım bes yapmıştı kaza yaptı parasının iadesini talep etti 2 ayda alamadı. Babam vefat etti hayat sigortasından kaynaklı kredı işlemleri için evrakları verdım 6 hafta oldu halen çözemediler, tavsiyem sakıın sakın bu şirkete hem bes emeklilik ödemesinde hem de vefat eden yakınınıza ödemeyi yapmamak için süreyi zürekli uzatacaklarını göreceksizniz.

Okunma : 717
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (3)

Selami R. 30 Mayıs 2017

25.04.2017 tarihinde cayma talebimi belirten evrakları imzalayıp faksladım. Bana 20 iş günü içerisinde paranızın kalan kısmı hesabınıza yatacak denildi ancak bugün 30.05.2017 yani 20 iş günü geçeli çok oldu fakat henüz hiç bir işlem yapılmadı. Neyseki tüketici mahkemeleri ve emsal kararlar olduğunu öğrendim. Üyelik için her numarayı deneyip herşeyi güllük gülistanlık gösteren anadolu hayat bireysel emeklilik cayma olunca anladım dandikliğini.

Cevap yaz 0 0
Pelin B. 25 Mayıs 2017

Her sigorta turu için aynı şey yapılıyor ödemeler yapılmıyor sürekli öfkeleniyor. Çalışanların bilgisi yok sadece oyalama teknikleri kesinlikle çalışmayın derim tavsiyem. Benim de halen yatmadi.

Cevap yaz 0 0
Nuran E. 22 Mayıs 2017

Beni arayabilir misiniz ivedi.

Cevap yaz 0 0
Metro Turizm Bu Ne Kepazelik Gold Teknoloji Marketleri Ürün Gönderilmiyor Sürekli Temin Aşamasında