Arşin Tarım ve Hayvancılık 20 Bin TL Param Nerede
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 125544   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Arşin Tarım ve Hayvancılık 20 Bin TL Param Nerede

22 Mart 2018 11:10 Hakan A.

Uzun zamandır yoktum, ben de 20.000 tl'ye 2016 yılında keçi aldım fakat şuan ödeme yok adamlar kayıp ne durumdayız herhangi bir hukuki mücadele var mı. Tolga veya Ernur ile konuşan var mı. Devlet bizim bu mağduriyetimizi ne zaman fark edecek merak ediyorum.

Okunma : 2182
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 1

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (3)

Sevim O. 10 Eylül 2018

Harun bey mağdur olarak avukat tuttum. Savcı takipsizlik kararı verip icra mahkemesine basvurulsun demiş. Avukat sonuç alınacağını sanmıyorum dedi. Sizlerle nasıl irtibata geçebilirim. Cevabınızı bekliyorum.

Cevap yaz 0 0
Hamit H. 12 Eylül 2018

Sevim hanım ben de avukat ile görüştüm savcılık işin ceza boyutu için demişti. Maddi boyutu için bana da icra yolu ile ancak bir şeyler yapılabilir diye anlatıldı ama sonuç alınması zor çünkü ortada ne şirket ne muhatap var sanırım herkesin durumu böyle mi?

Cevap yaz 0 1
Tekin O. 11 Haziran 2018

Ben de sizler gibi mağdurum nasıl bir yol izlediniz sizinle irtibata geçmek istiyorum.

Cevap yaz 3 0
Harun S. 27 Mart 2018

Hakan bey, şirket sahiplerinden kimseye ulaşılamıyor. Maalesef ulaşılmıyor. Arşin mağdurları olarak 60-70 kişiyiz şuan. Savcılık soruşturması için dilekçe verdik bekliyoruz. Bir çok kuruma başvuru yaptık. Takipteyiz. Gelişmelerden haberdar olursunuz.

Cevap yaz 7 0
Mehmet O. 3 Mayıs 2018

Merhaba Harun bey, biz de benzer durumdayız ve mağduruz, nereye dilekçe verdiniz, nasıl verdiniz, biz de dilekçe vermek istiyoruz, yardımcı olabilir iseniz çok seviniriz. Bir de mağdurların organize olduğu bir platform var mı haberleştiğiniz bir ortam vs.

Cevap yaz 4 0
Aksoy Yapımcılık Başvuru Parasını Aldı Hizmet Vermiyor Berat Tv Halı Örtüsü Reklamı İnsanları Mağdur Ediyor