Avivasa Bireysel Emeklilik Ayrılma Talebi
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 11467   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Avivasa Bireysel Emeklilik Ayrılma Talebi

17 Aralık 2013 12:47 Semra G.

E-1025** bireysel emeklilik sözleşme numarası ile Avivasa'dan yaptırmış olduğum bireysel emeklilikten, tüp bebek yaptırabilmek için ayrılmak istiyorum. 1 ay önce ayrılma talebimi bildirdim, 1 ay boyunca birkaç kere aradım bana sürekli telefonda sistemden ayrılmamam için ikna çalışması yaptılar, en sonunda sert ifadelerim sonucu müracaatımı kabul ettiler ancak tarafıma 10 gün sonra formları gönderdiler. bu formları doldurarak mail adresine 1 hafta önce gönderdim fakat 4441111 nolu telefonu aradığımda mailin taraflarına ulaşmadığını söylediler.

Dün yani ayın 16 sında tekrar mail gönderdim ve okundu raporu da geldi. bugün aradığımda 4441111 nolu telefona bakan müşteri hizmetleri yine mailin gelmediğini söyledi. Bunun üzerine yetkili biri ile görüşmek için 02166333333 nolu telefonu aradım fakat bu telefondan da Şeyda isimli bayan bu telefondan yetkili kişiye aktaramayacağını 4441111 aramamı söyledi.

Kendisine defalarca 4441111 den konuyla ilgili yardımcı olamadıklarını ve genel müdürlük olarak bu telefonu verdiklerini, yetkili biri ile görüşmek istediğimi söylememe rağmen telefonu bağlamadı ve kapattı. Önceki tüp bebek tedavisi için eşimin de E1025**-E6979** nolu sözleşmelerinden ayrılmak için tam 4 ay uğraştık ve en sonunda eşim İstanbul Avivasa genel müdürlüğe gidip rahatsızlık verdikten sonra paramızı ödediler ve de eksik ödediler. Tüp bebek tedavisinde sürenin çok önemi var ve bizim bu paraya acil ihtiyacımız var. sözleşmeden doğan yasal haklarımızı biliyoruz ancak bu süreyi bekleyecek zamanımız yok, lütfen bize yardımcı olun.

Etiket : sigorta şikayet avivasa avivasa bireysel emeklilik avivasa şikayet avivasa emeklilik avivasa şikayetleri bireysel emeklilik sözleşmesi Okunma : 19328
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (15)

Utku F. 19 Mayıs 2017

Ayrılma talebinde bulunduktan sonra 3-4 gun içinde ayrılma talep formunu yollamalarını bekledim zar zor yolattıktan sonra doldurup söyledikleri mail adreslerine mail yolladım 2-3 iş günü içinde ulaşıldı haberi mesaj olarak yollanacağını söylediler 4 gun oldu ses seda çıkmadı sonra tekrar müşteri hizmetlerini aradığımda siber saldırı tehtidi nedeniyle maillere bakılmadığını faks yolluyla iletmemi söylediler şimdi faks ile yollayacağım 3-4 gunde öyle sallayacaklar parayı vermemek için ellerinden geleni yapıyolar Allah'a havale ediyorum.

Cevap yaz 0 0
İbrahim K. 16 Mayıs 2017

Benim çıkışımı yapın, paramı hesabıma yatırın.

Cevap yaz 0 0
Zehra K. 20 Mart 2017

İptal etmek istiyorum lutfen aradım etmediniz ihtiyacım yok.

Cevap yaz 0 0
S. 8 Mart 2017

Aylardır sürekli ben istemedikce avivasa'dan musterimizsiniz diyorlar ben istemiyorum hiç bir şekilde lütfen üyeliğimi sonlandırın rahatsız oluyorum bu durumdan ihtiyaç duymuyorum çünkü yetkili arkadaşlar benimle iletişime geçsin.

Cevap yaz 0 0
Can D. 24 Şubat 2017

3 yılı geçgin bireysel emeklilikten bir haftadır çıkış yaptım ancak aralıklı dondurup verdiğim de oldu. Hesapları yapıp çok da memnun olmadım. Soyledikleri ancak kendi karları. Bana faksla bir forum doldurulup tekrar bize gönderin dediler. Gonderiyorum faks almıyor ve surekli gönderilmedi diyor. Ne yapmam lazım.

Cevap yaz 0 1
Mustafa R. 8 Şubat 2017

Merhaba, bireysel emeklilik sistemi eureserve hizmet a.ş. bana sordunuz mu yaptırmak isteyip istemediğimi sormadınız, verdiğiniz asgari ücretle nasıl geçineceğiz, gereğinin yapılmasını iptalinin sağlanmasına istiyorum, Avivasa.com.tr.

Cevap yaz 3 0
T. 5 Haziran 2016

Beni 3 yıl önce sisteme kayıt ederken görevli arkadaş axess kredi kartıma 100 tl chip para yükleneceğini söyledi daha gerçekleşmedi. O arkadaşı bir kez gördüm 3 ay sonra olacak dedi 3 yıl oldu bir daha da bulamadım. Böyle şeylere gerek yok, yapmayacaksan söz verme, sırf bu yüzden kandırıldığımı düşünüyorum ve sistemden ayrılmayı da düşünüyorum.

Cevap yaz 3 0
Saim D. 17 Mayıs 2016

2015'te emeklilik işlemleri başladı, özel nedenlerle çıkmak için gerekli formu gönderdim. 750 tl ödememe karşılık 50 tl geri ödeneceği ve hesap numaram istendi. Özü şu; tam bir soygun, samimiyetsizlik olduğunu her fırsatta tüm yakınlarıma anlatıyor ve anlatmaya devam edeceğim. 50 tl gönderdiniz mi!

Cevap yaz 2 0
Nihal S. 6 Kasım 2015

Ev adresime evraklarımın gönderilmesi.

Cevap yaz 0 0
Hasan Ö. 21 Mart 2015

Çok uğraştım size ulaşmak için ulaştım. Sağolsun, bir arkadaşımla konuştum, yardımcı oldu. Beni yönlendirdiğini söyledi, inanıyorum. Ama bana dönüş olmadı, müşteri hizmetlerine yetki verin bize her konuda yardımcı olsunlar bufonlarla ilgili yada çok sıkıldım. Arayıp çıkışımı isteyeceğim, teşekkür ederim.

Cevap yaz 1 0
Kvk Servis Anakart Değişimi Sonrası Imei Sorunu 1v1y.com Sorumsuzsunuz