Colins Ayıplı Ürün

Colins Hakkında Şikayetim Var; colins çorum mağazasından kaz tüyü malzemeden yapılmış şişme mont almıştım. aynı üründen renk ve bedenler de aynı olmak üzere 2 adet aldım.

Fakat bir süre sonra benim kullanmış olduğum üründen kaz tüyleri dışarı çıkmaya başladı. o kadar çok çıkıyordu ki artık beni rahatsız ettiği için mağazaya götürdüm. giydiğim her kazağın üstünde bir sürü kaz tüyü oluşuyordu. durumu yetkililere anlattığımda ürünü firmaya göndermek için aldılar. fakat diğer aldığım üründe aynı olmasına rağmen hiçbir şekilde tüy çıkmıyordu.

15 gün bekledikten sonra ürünümü almaya gittiğimde şikayetin reddedildiği, malzemenin kaz tüyü olduğu söylendi. bunu internetten çok araştırdım, bu kadar aşırı çıkması normal bir durum olmadığı gibi böyle bir şey de yazmıyordu. colins yetkili firmasını aradım, durumu anlattım itiraz talebi aldılar ve tekrar döneceklerini söylediler. 1 hafta sonra geri dönüş olmadığı için tekrar firmayı aradım ve bu durum için yardımcı olmalarını istedim fakat yine yanıt olumsuzdu.

Ben de ürünüm için tüketici haklarına dilekçe yazdım 4-6 aya kadar sonuçlanacağını söylediler. şu anda mağazada olan diğer ürünlerle kendi almış olduğum montun kumaşı ve astarı tamamen farklı fakat ben bunu firmaya anlatamıyorum, ürünüm için değişim talep ediyorum.

Böyle bir rezillik colins firmasına hiç yakışmadı, bir daha asla ürün almayacağım.

Gönderen: . S.
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (1)
. Ş.

Çankaya taurus avm’de bulunan colins mağazasından yaptığım 75 tl’lik alışverişe karşılık verilen 25.00 tl’lik hediye çeki ile Jean ürünlerinde indirimden faydalanacağım söyledi. Ancak bir hafta sonra ankara Vatavega ve Etlik Ankara forumda bu çekten yararlanmak istedim ama bana bu çekin bazı Jean ürünlerinde geçerli olduğu, yeni sezon ürünlerde kullanamayacağım söylendi. Ben de bu bilginin bana verilmediğini, ayrıca verilen hediye çek’inde de böyle bir bilginin olmadığını söylememe rağmen bırakın yardımcı olmayı adeta mağazadan kovuldum. Arkadaşlar, bundan sonra da bu mağazadan alışveriş yapmam yapan arkadaşlarıma da tavsiye etmem. Colins gibi köklü bir firmaya bunu yakıştıramadım doğrusu.

Aralık 09, 2013
Kategori : Giyim
Yorum : 1
Okunma : 1.104
Vodafone Bilgilendirme Nerede Kaldı
Temmuz 30, 2014
|
Kategori: Gsm Operatörü
Uzun yıllardan beri özellikle 2011 yılından önce Vodafone müşterisiyim. O zamanlardan yaptığım sınırsız aylık cepnet paketi vardı. İptal etmeden her ay aksatmadan o paketi alıyordum. Mayıs aynda vodaf..
Turkcell Vınn Faturası Fazla Geliyor
Temmuz 30, 2014
|
Kategori: Gsm Operatörü
29+5 tl vergi diye reklamını yaptığınız turksel vınn’ı kullanmaya geçen ay başladım ama ay sonunda 58.5 lira fatura geldi. Bu fatura her ay böyle mi gelecek yoksa sadece ilk aya mı mahsus. Eğer ..
Turkcell Müşteri Hizmetleri Yanlış Bilgi Veriyor
Temmuz 30, 2014
|
Kategori: Gsm Operatörü
Turkcell müşteri hizmetlerinin cihaz kampanyasından yararlanıyorsunuz deyip yanlış bilgi vermelerinden dolayı tüketici mahkemesine ve savcılığa mağduriyetindem dolayı suç duyurusunda bulunacağım. Fol..
Avea İki Hattım Da Bayramda Kapalı Kaldı Sayenizde
Temmuz 30, 2014
|
Kategori: Gsm Operatörü
Selam, bu avea’dan nefret ediyorum, ramazan bayramına bir gün vardı müşteri hizmetlerini aradm numara değişikliği istedim, başka aktif bir numarayı vermişler. 5 gündür hattım kapalı, avea 2 hatt..
Gold Bilgisayar Servisi Verilen Telefonumu Bulamıyor
Temmuz 30, 2014
|
Kategori: Alışveriş
16.07.2014 tarihinde Bahçelievler gold mağazasına garantili olan samsung s3 telefonumu şarj sorunundan dolayı 3.kez servise verdim ancak 23.07.2014 tarihinde bana yapıldı diye verilen telefonun aslınd..