Colins Ayıplı Ürün
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 9896   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Colins Ayıplı Ürün

9 Aralık 2013 03:21 - -

Colins çorum mağazasından kaz tüyü malzemeden yapılmış şişme mont almıştım. aynı üründen renk ve bedenler de aynı olmak üzere 2 adet aldım fakat bir süre sonra benim kullanmış olduğum üründen kaz tüyleri dışarı çıkmaya başladı. o kadar çok çıkıyordu ki artık beni rahatsız ettiği için mağazaya götürdüm. giydiğim her kazağın üstünde bir sürü kaz tüyü oluşuyordu. durumu yetkililere anlattığımda ürünü firmaya göndermek için aldılar. fakat diğer aldığım üründe aynı olmasına rağmen hiçbir şekilde tüy çıkmıyordu.

15 gün bekledikten sonra ürünümü almaya gittiğimde şikayetin reddedildiği, malzemenin kaz tüyü olduğu söylendi.

Etiket : colins çorum mağazası colins mont colins müşteri memnuniyet anketi colins şikayet yönetimi colins müşteri hizmetleri colins tüketici haberleri colins kullanıcı yorumları colins şikayet Okunma : 3268
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 1

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (1)

Şener D. 24 Şubat 2014

Çankaya taurus avm'de bulunan colins mağazasından yaptığım 75 tl'lik alışverişe karşılık verilen 25.00 tl'lik hediye çeki ile Jean ürünlerinde indirimden faydalanacağım söyledi. Ancak bir hafta sonra ankara Vatavega ve Etlik Ankara forumda bu çekten yararlanmak istedim ama bana bu çekin bazı Jean ürünlerinde geçerli olduğu, yeni sezon ürünlerde kullanamayacağım söylendi. Arkadaşlar, bundan sonra da bu mağazadan alışveriş yapmam yapan arkadaşlarıma da tavsiye etmem. Colins gibi köklü bir firmaya bunu yakıştıramadım doğrusu.

Cevap yaz 0 0
Turkcell Bayisi Orijinal Olmayan Ürün Satışı Akbank Kredi Kartı Üyelik Ücreti