Son Yorumlar

Hepsiburada.com Ürün Teslimat Adresi Değişikliği

Haziran 26, 2014
|
Kategori: Alışveriş
10 gündür e-mail atmama ve  hergün aramama rağmen halen daha teslimat yerimi değiştiremediler. Follow

Hepsiburada.com Eksik Ürün Gönderdi

Haziran 26, 2014
|
Kategori: Alışveriş
Hepsiburada.com mağazısından aldığım Bright starts dream along dönence (557949** nolu sipariş ) açıklama kısmında pil kutuya dahildir yazdığı halde pil çıkmadı. Müşteri temsilcisini arayıp bildirdim fakat tekrar dönüş olmadı. Follow

Hepsiburada.com Logitech Ürün Garantisi ve Tamiri

Nisan 21, 2014
|
Kategori: Bilgisayar
113941** sipariş numaralı garanti kapsamındaki Logitech Anywhere Mx bilgisayar farem 1 ay önce bozuldu. 4 defa faturasıyla beraber hepsiburada.com’a gönderdim. İlk 3 gönderim garanti belgesi olmadığı için red edildi. Hepsiburada.com’a arı..

Hepsiburada.com Faturamı Hala Teslim Etmedi

Nisan 13, 2014
|
Kategori: Alışveriş
1 ay önce almış olduğum ürünün faturası hala tarafıma teslim edilmedi. Siteyi her aramamda 2-3 hafta içerisinde faturanın bana ulaşacağı söyleniyor fakat ürünün teslimi üzerinden tam 1 ay geçmesine rağmen faturam gönderilmiyor. Follow

Hepsiburada.com Birdaha Asla Alışveriş Yapmam

Nisan 07, 2014
|
Kategori: Alışveriş
Hepsiburada’dan bir dolap aldım, nereden aldım. Ürünü alırken müşteri ilişkileri montaj hizmeti veriyoruz dedi, ürün geldi vermiyoruz oldu. İade edelim dedik verdikleri kodla kargo gönderi yapamıyor beni arıyor. Hepsiburada’yı arıyorum ko..

Hepsiburada.com 25 Gündür Para İadesi Yapmıyor

Mart 09, 2014
|
Kategori: Alışveriş
Hepsiburada.com; 19.02.2012 tarihinde iade faturasını kestik, 25 gündür para iadesi yapılmıyor. Hepsi burada iade ve gönderim şartları, gönderdiğiniz ürün-ürünler, hepsiburada.com tarafından iade işleminin onaylanması durumunda 2 iş günü içinde ̶..

Hepsiburada.com Lg Nexus 4 Garanti Sorunu

Ocak 31, 2014
|
Kategori: Cep Telefonu
Hepsiburada.com; Hepsiburada’dan lg nexus 4 telefonu aldım, telefonun dokunmatiği bozuldu garantiye gönderdim ama hiçbir sey yapmadan geri gönderdiler. Lg yetkili servise götürdüm ve bu telefonun lg turkiye tarafından değil ismi duyulmamış elek..

Hepsiburada.com İlgisiz Davranıyor

Ocak 29, 2014
|
Kategori: Alışveriş
Hepsiburada.com; Kozmetik’ten bir alışveriş yaptım, renk seçeneğini yapmam, isim değiştirmek için 2 gün önce aradım tamam dediler şimdi mesaj atıyorlar kargoya verildi diye. Bu nasıl bir anlayıştır, bu nasıl bir prensip, nasıl bir çalışma düzen..

Hepsiburada.com Ürünümü Göndermedi

Ocak 29, 2014
|
Kategori: Alışveriş
Hepsiburada.com; 21 ocakta aldığım tablet için 22 ocakta kargoya verilmiştir bilgisi verdildi, sipariş no 778575** ancak kargo firması bilgileri girmediği için kargo takibi yapamıyoruz dedi. Peki dedim istanbul’dan ankara’ya bir günde gel..

Hepsiburada.com İşlemi İptal Etti

Ocak 21, 2014
|
Kategori: Alışveriş
Hepsiburada.com; 08.01.2014 tarihinde 657345** sipariş nosu ile 5 parça ürün aldım. 4 parça teslim edildi, momentus bayan saati tedarik sürecinde iken iptal edildi sizin tarafınızdan. Bu ürünleri de bank asya’nın kampanyasına katılarak aldım. Ü..