Son Yorumlar

İş Bankası Ayvalık Şubesinden Çözüm Bekliyorum

Ocak 18, 2014
|
Kategori: Bankacılık
İş Bankası; İş Bankası Ayvalık şubesinin daimi müşterisiyiz. Çalıştığım şirkete ait her ay 60 kadar kiracımız hesaplarımıza aidat ve kira yatırmaktadır. Bu yıl başlatılan her yatırışta 10 ar lira para kesilmesine bir çözüm bulmanızı ve kaldırmanızı r..

İş Bankası 2 Yıllık Kart Aidatı Aldı

Aralık 04, 2013
|
Kategori: Bankacılık
İş Bankası Hakkında Şikayetim Var; Bankamatik kartını kullanmaktayım. Ama iki yıldır aktif değildi yani içerisinde para yoktu. İşe girdim iş yerimin anlaşmalı bankası olduğu için maaşım iş bankası kartıma yatmaya başladı. Bu ayki maaşımı alacağım sır..

İş Bankası Pozcu Şubesi

Kasım 29, 2013
|
Kategori: Bankacılık
İş Bankası Hakkında Şikayetim Var; iş bankası pozcu şubesi 6606-04418** hesap numarasına ait bankamatik kartımdan kesilmiş olan hesap işletim ücretinin geri iadesini istiyorum. Bu hesaptan maaşımı almaktayım, bankanız kredi ve kredi kartını kullanmak..

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti

Kasım 28, 2013
|
Kategori: Bankacılık
İşbankası Hakkında Şikayetim Var; Geriye dönük 10 senelik müşterinizim, kredi kartı kullandım, bankanızdan kredi çektim ancak Mersin işbankası ismet inönü bulvarı şubesinden almış olduğum bankamatik kartımdan haberim olmadan 75 tl hesap işletim ücret..

Türkiye iş bankası memnuniyetsizliği

Kasım 07, 2013
|
Kategori: Bankacılık
Türkiye iş bankası hakkında şikayetim var; Türkiye iş bankas’ından ciddi manada nefret ediyorum. Sorduğum hiçbir soruya net ve yeterli cevap alamıyorum. Devamlı arkadaşa aktarıyorum lafları, 40 dakikadır telefondayım yapabildiğim işlem yok, hal..