Evkur Müşteri Memnuniyeti Sıfır
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 3727   Durum : CEVAP BEKLİYOR
  • SON YORUMLANAN ŞİKAYETLER

Evkur Müşteri Memnuniyeti Sıfır

12 Ekim 2013 11:00 Burçin Y.

Bir hafta önce evkurdan laptop almak istedim. öğrenci olduğum için benden kefil istediler. kefilim de imza attı fakat hala bana dönüş yapmadılar. Şikayetimi bildirmek için Rize rvkur şubesine gittim ve mağaza müdürü bana ters tepkiler verdi. müşteriye karşı hiçbir şekilde saygıları yok. elden taksit imkanı olduğu için fiyatlar zaten çok fazla. ama yinede müşteri memnuniyetini umursamıyorlar. Berbet bir sisteme sahip evkur.

Etiket : evkur şikayetleri evkur şikayet hattı evkur şikayetim var evkur.com.tr şikayet Evkur müşteri memnuniyeti evkur rize şubesi Okunma : 2624
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (6)

Gamze D. 20 Eylül 2018

Müşteri hizmetleriniz berbat, Sıfır memnuniyet şikayetçiyim, ürün teslimat bilgilerimi kargo takip süresini bir türlü öğrenemiyorum sıkayet edeceğim her şubenizi.

Cevap yaz 0 0
Sedef S. 10 Eylül 2018

Oturduğum binaya gelen sorumsuz çalışanınız adres tespiti için gelen adam Türkçe bilmeyen bir aileye benim burada yaşadığımı sordu o bayan da ben Türkçe bilmiyorum dedi çalışanınız bunu notuna adreste bulunmadı diye not düşmüştür. Sonra altta oturan otuz yıllık esnafa sorduğunda doğru cevabı aldı ama ne yazık ki yanlış not düştü, pisikolojisi bozuk bu adamlara sizler önce akıl tespiti yapın.

Cevap yaz 0 0
Necmi H. 5 Mart 2018

Evkur koltuk takım aldım senetle magaza banka kredisi yapmış benden habersiz tüketici haklarına şikayet edeceğim böyle birşey olamaz benden habersiz kredi çekmişler banka'da karşıma çıktı dava açacağım tüketici haklarına, nasıl böyle birşey olur böyle bir şirket kredi çekiyor benim üstüme böyle kurum böyle birşey yapamaz dava açacağım.

Cevap yaz 0 0
Özgür C. 22 Kasım 2017

Evkur'dan koltuk takımı aldım Beyza mobilyalı marka adlı koltukları alalı 5 ay falan oldu dikişler açılmaya başladı servis geldi onarım yaptı ve 3 hafta geçmeden koltukların döşemelerinde çökmeler meydana geldi aldığıma binlerce kez pişmanım servise gelen kişiler de bir o kadar umursamaz, dava açacağım, verdiğimiz ücret de az bir ücret degil yani, zehir olsun inşallah.

Cevap yaz 0 0
Sabriye S. 22 Kasım 2017

Fatura tahsilatinda çok bekliyoruz kuyruk oluyor. Tahsilata 1 kişi oturtmuslar milleti rezil edyorlar.

Cevap yaz 0 0
Ünal B. 7 Aralık 2013

Bu ülkede EVKUR adlı firmaya dur diyecek bir makam, yetkili yok mu? bunca şikayete karşı savcılık ihbar kabul edip niye harekete geçmiyor. bu şirketten ben de alışveriş yapma gafletinde bulundum. 137 tl son taksit borcum kalmıştı, elim bir nedenden dolayı borcumu bir ay geçikmeli olarak ödedim ve borcumu bitirdim ancak firma geçikme faizi uyguladı. buna da diyecegim yok ancak uygulanan faiz oranı tam bir t.. 137 liralık borca karşılık 150 lira aldılar. bankalar bile bu kadar faiz uygulamıyor.

Cevap yaz 2 0
Mango Defolu Ürünü İade Almıyor Shoppingtv Paramı İade Etmiyor