Evkur Ümraniye Müşteri Memnuniyetsizliği
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 6672   Durum : CEVAP BEKLİYOR
  • SON YORUMLANAN ŞİKAYETLER

Evkur Ümraniye Müşteri Memnuniyetsizliği

12 Kasım 2013 15:50 Sevim H.

Merhaba, bugün evkura gittiğimde canon 50mm 1.8 lens almak istediğimi söyledim. hemen kağıda yazıp beni sözleşme katına yönlendirdiler. Kasaya geldiğimde ürünü uzun süre bulamayan yetkili en sonunda kimliğimi geri vererek bu ürün satışı yok başka ürün beğenin dedi. Tekrar aşağı geldiğimde yetkili kişiye sordum, bu ürünü alamazsınız dedi, şikayetciyim. böyle bir saçmalık yok. Ümraniye evkurda yaşandı bu olay

Etiket : evkur şikayet hattı Evkur müşteri memnuniyeti evkur tüketici yorumları evkur şikayet var evkur tüketici hakları evkur tüketici şikayet Okunma : 2536
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (5)

İlker T. 9 Ekim 2018

309* nolu sözleşmede geçen ürünü 20/08/2018 tarihinde aldım. Bu tarihe kadar defalarca müşteri temsilcilerini arayarak şikayetimi bildirdim sürekli olarak gün verilip atlandım evimde çamaşır makinası arıza yaptığı için yenisini aldım yaklaşık 50 gündür ürün gelmiyor en kısa sürede mağduriyetimimin giderilmesi aksi takdirde sözleşmemle tüketici haklarına başvuraracağım. Gelmeyen ürün hakkında ödeme yapıp ikinci taksidi geliyor. En kısa zamanda tarafıma dönüş yaparsanız memnun olurum.

Cevap yaz 0 0
Adem Ş. 4 Haziran 2018

Evkur şişli'den 31.05.2018 tv ve sehpa aldım teslimat ne zaman diye sordum yarın teslim ederiz dediler. Yarın oldu teslim olmadı ertesi gün ben aradım mağdur ettiniz eğer bugün de gelmez ise iptal ederim baştan aciliyetim var dedim. Satarken siz yeter ki alın 1 saate veriyorlar imzayı attıktan sonra almışsın almamışsın onların umurunda bile değil imzadan sonra belirli prosedürler türüyor ikna olucu bir konuşmadan ziyade aynı bandı tekrarlayan bir bayanla görüştüm görüşmem bitti bir telefon evdeyiz malzeme teslim edeceğiz dediler tarabya'dayım 20-30 dk oradayım dedim bekleyemeyiz dediler, yapacak birşey yok dedim 04.06.2018 aradım kimliğini al tekrar gel, üstüne para verseniz yine almam 7 günde sonuç yok neyin pşindesiniz.

Cevap yaz 0 0
Leyla T. 24 Aralık 2017

Ben istanbul halkali ikitelli basin ekspres yolu evkur'dan yatak.odasi takimi.aldim 2 sene odemeli ama 1.sene olmadan odememi bitirdim borcu yoktur kagidi almam lazim 1 hafta sonra.deyip yaklasik 2 aydir oyaliyorlar 3 kez gittim merkezi ariyorum 24 saat icinde aranacaksiniz diyor arayan yok pazartesi son kez gidecegim ve insallah alirim, alamazsam avukatima durumu bildireceğim ileride farkli bir durumla karsilasmak istemiyorum.

Cevap yaz 0 0
Ömer S. 27 Ekim 2017

Pendik evkur'a gittim iki tane telefon alacağım dedim tamam kefil getirin verelim dediler 30 bin tl'ye banka kefil istemiyor siz iki tane telefona kefil mi istiyorsunuz dedim ayıp ya.

Cevap yaz 0 0
Bahattin D. 19 Eylül 2014

Evkur ordu şubesinden aldığım çizgi yemek odasının parçaları noksan çıktı, iki aydır noksanlık giderilmedi. Ne noksanlığı gideriyorlar nede mallarını geri alıyorlar, bu firma çalışanları kadar sorumsuz insanlar görülmüş değildir. İnsanların aklı varsa bunlara bulaşmasın, ben kandım kimse kanmasın. En son tüketici mahkemesine müracaat edceğim. Başka çarem kalmadı.

Cevap yaz 0 0
Dermo Halı Mobilya Ümraniye Kırık Baza Turkcell Bayisi Faturamı Yatırmamış