Hastel İletişim Trident Cep Telefonu

Hastel İletişim Hakkında Şikayetim Var; telefon yolu ile hastel iletişimden trident bir telefon siparişi verdim. Kargo ile gelen telefona 200 tl ödedim. Kutuyu açtığımda zorunluluk olduğu halde telefon için hiç bir fatura düzenlenmemişti. Ve yine garantisi olduğu söylenen telefonun garanti belgesi de düzenlenmemiş ve imzalanmamıştı.

Cihazı açtım, cihaz çalışmıyor ve verilen hiçbir özellik de mevcut değildi. Telefonun içerisinde bulunan numaraları defalarca çevirdiğimde ise karşıma hiçbir yetkili de çıkmadı. Sadece bant kaydı ile ürün bozuk çıktığı takdirde verdikleri adrese ürünü geri göndermemiz gerektiği söyleniyor. Ancak hiçbir yetkiliye ulaşmamız ise mümkün olmadı. Telefon 2 ay sonra kapandı ve şimdi de açılmıyor.

Hastel iletişim trident firması tarafından d.., kandırıldığımı düşünüyorum. İlgili firmanın ya telefonuna sahip çıkarak çalışan bir telefon vermesini ya da paramı geri iadesini istiyorum.

Gönderen: . E.
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Aralık 16, 2013
Kategori : Alışveriş
Yorum : 0
Okunma : 207
Gold Teknoloji Marketleri Tamir İçin Aldıkları Tableti Bulamıyor
Ağustos 01, 2014
|
Kategori: Alışveriş
17.06.2013 tarihine 1220 tl ye asus tablet aldık üstelik üstün yararlarından dolayı bir de 150 liraya vip (bir nevi kasko olduğunu söylediler) yaptırdık. 06.062014 te tablet ekranı açılmadığı için gol..
Tavacı Recep Usta Sınıfta Kaldı
Ağustos 01, 2014
|
Kategori: Mekan
19.07.14′te Tavacı Recep usta Ümitköy Şubesi’ne eşim ve oğlumla gittik. 5 gün önce arayarak hem iftar için rezervasyon yaptırdım hem de o şubelerine ilk defa gideceğim için güzel bir yerde..
Natilius Mağazası Samsung Ürünlerimi Teslim Etmedi
Ağustos 01, 2014
|
Kategori: Alışveriş
1,5 ay önce alınıp ödemesi yapılan ( Natilius Samsung), bayramdan önceki hafta görüşülerek bayram ertesi perşembe gününe sevkiyat istenen buzdolabı ve bulaşık makinesi ilgili günde adres bilgisi eksik..
Vodafone Faturalarımız Yüksek Geliyor
Ağustos 01, 2014
|
Kategori: Gsm
Turkcell hatlarımızı vodafone operatörüne taşıdık, bize taahhüt edilen rakam 500 tl iken, faturamız ilk ay 500, daha sonraki ay 680, bu ay ise 950 tl olarak geldi. Hatlarımıza bazı eklemeler yapıldı, ..
Vakıfbank Öğrenciden Hesap İşletim Ücreti Alıyor
Temmuz 31, 2014
|
Kategori: Bankacılık
Bir öğrenci olarak benden habersiz hesap işletim ücreti başlığı altında hesabımdan alınan ücretten şikayetçiyim. Birçok bankada öğrencilerden hesap işletim ücreti alınmıyor ki vakıfbank gibi ‘ha..