instagram.com Seçil Pabuç Tamamen Kandırmaya Yönelik Bir Sayfa
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 109671   Durum : CEVAP BEKLİYOR
  • SON YORUMLANAN ŞİKAYETLER

instagram.com Seçil Pabuç Tamamen Kandırmaya Yönelik Bir Sayfa

4 Haziran 2017 14:22 Hakan S. İzmir

instagram.com hesapları bulunan seçil pabuç isimli firmadan sipariş verdiğim ayakkabılar gelmedi. Defalarca mesaj atmama rağmen kendileri cevap vermedi. Kargoyla gelen isim Başkan Ticaret Tarık İlgi'dir. Kendileri tamamen d..ndırıcı bir firma olup kesinlikle kendileriyle alışveriş yapmayınız tavsiyem.

Okunma : 2873
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (17)

Murat C. 12 Nisan 2019

Faturasız, vergi ödemeden ve d-andırarak tamamen farklı ürün gönderdikleri için hazine ve maliye bakanlığına şikayetinizi iletin. 175 tüketici hakları ve 189 vergi dairesi başkanlığı ile görüşün, buralara da şikayetinizi iletin. Son olarak kargonuz hangi kargo şirketiyle geldiyse oranın üst birimleri ile de görüşün şikayet talebi açtırın.

Cevap yaz 1 0
Sema N. 14 Aralık 2018

instagram.com allmiss giyimden kimse alışveriş yapmasın tavsiyem. Tamamen saygısız hatalarını kabul edip özür dilemeyen mesajlarda hakaret vari şeyler yazan bir sayfadır. Kesinlikle önermiyorum şikayet edin sayfayı asla alışveriş yapmayın bence. Bugün bana böyle argo sözler söyleyen yarın bir başkasına küfür eder, lütfen sessiz kalmayalım görmemezlikten gelmeyelim.!

Cevap yaz 0 0
Melih A. 28 Kasım 2018

instagram üzerinden cihangirstore isimli hesaptan alışveriş yaptım fakat siparişimle alakası olmayan bir ayakkabı yolladılar. Geri göndermeme rağmen günlerdir ne mesajlarıma ne telefonlarıma cevap veriyorlar. Mail adresleri leventdincer76@gmail.com buraya da mail attım fakat yine geri dönüş olmadı. Şikayet etmeyi sakın unutmayın arkadaşlar.

Cevap yaz 1 0
Umut B. 17 Kasım 2018

Tamamen d-andırıcıdır. Kesinlikle alışveriş yapılmamalı. Vdk.gov.tr/tr-TR/Anasayfa link'ten faturasız gönderdiği ürünler için şikayet edin lütfen. Ardından üşenmeden tüketici mahkemesine şikayet ediniz.

Cevap yaz 0 0
Sibel K. 16 Kasım 2018

Arkadaşlar ben de aynı durumdan muzdaribim. Sipariş ettiğimden farklı ayakkabı geldi ve sayfa asla cevap vermiyor. Ben hafta içi kaymakamlıktan şikayet edeceğim lütfen siz de şikayet edin ve sayfayı da şikayet ettirin.

Cevap yaz 1 0
Merve K. 13 Aralık 2018

Bugün benim başıma aynı olay geldi ve tehtitle paramı geri aldım.

Cevap yaz 0 0
Pınar A. 5 Kasım 2018

@modastoree34 sayfası adı altındaki şahıs da tarık ilgi adına aittir hesap sahtedir arkadaslar bugun sipariş ettiğimiz ayakkabı istediğimiz üründen alakasız cıktı s-tekarlar insanlarla dalga geçiyorlar iletişim telefonları kapalı sayfa yoruma kapalı yazılan mesaja sadece otomatik mesaj atıyorlar ve bu sayfa instagram tarafından hala kapatılmıyor insanlar d-andırılmaya devam ediliyor böyle s-tekarlara birilerinim dur demesi gerekiyor yetkililerin ilgilenmesini rica ediyorum.

Cevap yaz 0 0
Özkan İ. 25 Ekim 2018

İade yapım istediğim ayakabbı degil bu dalga mı geciyorsun şikayet ediyorum sizi yapacagınız işin de sizin de Allah b.. versin.

Cevap yaz 0 0
Halil İbrahim Ç. 5 Ekim 2018

Aynı şekilde şimdi başıma geldi. Kargo gelmeden bilemedim böyle olacağını bu k-rakter y-ksununu nasıl şikayet edebiliriz bilgisi olan var mıdır?

Cevap yaz 0 0
Ali K. 2 Ekim 2018

Tavsiyem kesinlikle bir ürün almayın. Tamamen farklı ürün gönderdiler. İadesi için mesaj attığım zaman hiç bir şekilde cevap vermiyorlar.

Cevap yaz 0 0
Orçun D. 22 Eylül 2018

Aynı şahsiyet instagram mağazasının ismini değiştirip "Alaçatı Store" adı altında beni aynı şekilde d-andırmıştır. Tavsiyem sakın sipariş vermeyin aynı durumdan ben de muzdaribim kargo içinde faturası da yok ama doğduğuna pişman edeceğim bu şahsiyeti.

Cevap yaz 1 0
Samsung Telefon Aldığıma Çok Pişmanım Türk Telekom Tam Bir Rezalet