İş Bankası Müşteri Hizmetleri Yardımcı Olmuyor
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 3329   Durum : CEVAP BEKLİYOR

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Yardımcı Olmuyor

7 Ekim 2013 16:57 Ferdi Y.

İş bankası adana atatürk caddesi subesindeyim ve 2 yıl önce kapatmış olduğum kredi kartı için borcu yoktur yazısı almak istedim, 21 tl ücret karşılığında vereceklerini soylediler. Parayi yatırıp dekontu aldım fakat yazıyı almak için İstanbul'da bir numara yazdılar ve burayı arayıp almamı istediler. Hiçbir şekilde yardım edilmiyor ve verdikleri numarayı aradım 45 dakikadır bağlanmak için müzik dinliyorum.

Etiket : İş Bankası Şikayet iş bankası şikayetleri iş bankası şikayet hattı İş bankası müşteri hizmetleri şikayet İş bankası haksız kazanç isbank.com.tr şikayet İş bankası adana atatürk caddesi subesi Okunma : 2214
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (4)

Mustafa K. 17 Haziran 2018

4 yıl önce vefat eden kardeşim Abdullah K. ankara'da bankanızdan çektigi kredi ve reddi miras nedeniyle icralık olduk dosyayı kapatmak için avukatıniz suat y. 15000 artı daha önce aldığı para ile dosyayı kapatalım istedik ama avukat olmaz diyor 2 yila dosya düşer varlık fonuna satılır kurtulursunuz diyor bizi mağdur ediyor yardımci olursanız borcumuzu ödemek isteriz, teşekkür ederiz.

Cevap yaz 0 0
M. 31 Temmuz 2017

Yapmış olduğum iş bankası hesabına 150 tl'lik bir havaleye benden kesilen para 11 tl milleti banka mı sanıyosunuz kardeşim bir de bunu atm'den yaptım atm çok mu aşındı biz sekiz saat çalışıp karşılığı 50 tl alan vatandaşız neden milleti kazıklıyosunuz devlet bankası değil misiniz yazıklar olsun size, inin artık milletin sırtından.

Cevap yaz 0 0
Birol K. 28 Ocak 2017

Musteri temsilcileriniz her aramamda farkli bilgi aktariyor anlamadigim su birinin bildigini digeri neden bilmiyor sizden ricam bana geri donus yapmaniz.

Cevap yaz 0 0
Hasan S. 7 Nisan 2014

2006 yılında maaş hesabı açıtırdım 2007 yılında emekli oldum, ekim 2007 yılından buyana da hesabı kullanmıyorum ve çorlu'da ikamet ediyorum. iş bankası çorlu şubesinde açık olan hesabımı kapatmak istedim kapatamadım, halen açık olup olmadığını bilmiyorum, nasıl kapatabilirim. Saygılarımla.

Cevap yaz 0 0
  • FİRMALAR
Finansbank Atm Şikayetim Var Euro Sigorta (Ege Sigorta) Hasar Ödemesini Yapmıyor