Karsan Hyundai H350 Rezilliği
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 103754   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Karsan Hyundai H350 Rezilliği

23 Şubat 2017 20:28 Caner G. İstanbul

Geçen yıl aldığım Hyundaı h350 aracımın sürekli bijonları kırılıyor ve yedek parçası hiç bir yerde yok, servis dışında 100000 km porya bilyasını garanti dışı bıraktı bu aracın garantisi bittikten sonra dışarda bakım yapılma şansı yok yakıt almış başını gidiyor her şeyi heryeri problem alacak olan arkadaşlar tavsiyem bu araçtan uzak durun dertsiz başınıza dert almayın karsan aracının arkasında durmuyor mahkemeye vereceğim tüketici hakem kurulu ile tüm imkanlarımı kullanarak hakkı'mı arayacağım.

Okunma : 1296
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (5)

Kasım A. 9 Aralık 2017

Ben de 2017 uzun şasi açık kasa kamyonet var aracın her şeyi mükemmel motor, şasi, elektronik aksamlar, özellikler, konfor ama tekerlek aksamları jant, bijon ve teyp sıkıntılı yani fabrika diyecek ki çok yük atıyorsunuz ondan kardeşim biz aynı yükü 97 mds taşıyordu sıkıntı yoktu sadece konfor ve yol tutuşu yoktu siz her bakımdan güzel araç üretmişsiniz şu jant ve bijon sorununu nasıl çözemiyorsunuz, ben yerli üretime destek olmak için aldım siz de bize destek olun lütfen, o kadar güzel emeğinizi bir jant ve bijon ile ziyan etmeyin ve düzeltin.

Cevap yaz 0 0
Emre Ş. 29 Kasım 2017

Böyle rezil bi araç olamaz, ne parçasını bulunuyor ne bir şey, servis desen sıkıntı yedek parçası çok pahalı tavsiyem sakın kesinlikle kimse almasın, bizim başımızda bir tane var bela.

Cevap yaz 1 0
Murat D. 13 Eylül 2017

2016 model h350 ticari aracimizi satin aldigimizda hic bir sorun yokken aracta takili olan fabrika cikisli muzik calar teyp ekrani arada bir bazen surekli ekran isiklari yanmiyor bunu yetkili servise aciklamasini yapıyoruz cevap ise teyb'in yani muzik calarin kutusu ve garanti belgesi nerede diyorlar, sizce bu mantikli mi? Biz sonuç olarak bunu disardan alip takmadik.

Cevap yaz 0 0
Hakan K. 22 Ağustos 2017

Aracınıza istihap haddinden fazla yük atarsanız olacağı budur tabiki de. Aracın taşıma kapasitesi 1500 kg ama ben 3000 kg atıyorum de diyen yok.

Cevap yaz 0 0
Bülent T. 18 Haziran 2017

Bende de egr yağ kaçağı var parça yok 6 aydır gelmedi servisi bekliyoruz.

Cevap yaz 0 1
Bambi Ayakkabı 2 Gün Bile Olmadan Ayakkabının Topuğu Kırıldı Galeri İrfan Mobilya Yatak Odası Aldık Rezil Olduk