Kyk Öğrenim Kredimi Bursa Çevirmek İstiyorum
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 69788   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Kyk Öğrenim Kredimi Bursa Çevirmek İstiyorum

11 Kasım 2014 10:58 Büşra Ayşe K. Amasya

Kolay gelsin, ben Gümüşhane Üniversitesi Siyaset Bilimi ve kamu Yönetimi 4. sınıf öğrencisiyim ve öğrenim kredisi alıyorum. Babam vefat etti ve ben malulen maaş almaktayım, benim normal şartlarda burs almam gerekiyor ama üstüme maaş gözüktüğü için burs çıkmadığını söylüyorlar. Başlangıçta malulen maaş aldığımı söyleseydim burs alabilirmişim. Ayrıca bunu yapan arkadaşım gerçekten burs almış. Ben bu durumu yeni öğrendim krediyi bursa çevirme ihtimalim var mı diye kyk genel müdürlüğünü aradım, ama böyle bir imkanım olmadığını söylüyorlar. Ama bu burs benim hakkım ve ben kredimi bursa çevirmek istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

Etiket : kyk şikayetleri kyk yorumları kyk burs sorunu kyk öğrenimleri gümüşhane üniversitesi kyk öğrenim kredisi Okunma : 1648
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (1)

Gülay O. 17 Kasım 2017

Kolay gelsin, ben Harran Üniversitesi Coğrafya 1.sınıf ögrencisiyim ve öğrenim kredisi alıyorum. Bizim maddi durumumuz iyi olmadığı için bu parayı sonra ödeyemem, kredimi bursa dönüştürmenizi istiyorum. Ben Kyk yurdunda da kalıyorum ve yurt paramı daha zar zor ödüyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

Cevap yaz 0 0
Bosch Fırının Çakmağı Bir Haftada Bozuldu Linesedu Tercih Ettiğime Pişman Oldum