Medical Life Group Check-up Hilesi
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 97058   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Medical Life Group Check-up Hilesi

19 Eylül 2016 08:28 Emin K. Bursa

Kurban bayramından 5 gün önce 08502220400 arayan Ümit adlı şahısa cevap verdim, bana paraf kart sahipleri için özel bir kampanya olduğunu söyledi, ilk başta ilginmediğimi söyledim fakat kendisi ısrarla ben anlatayım almak zorunda değilsiniz isterseniz iptal edebilirsiniz dedi. Ben de Halkbanka'sinin hizmeti olarak düşünerek kabul ettim, bana kart gonderilecegi söylend.i güvenlik amaçlı benden kart bilgilerini aldı, sizi az sonra mudurum arayacak, sizden hizmeti isteyip istemediginizi soracak dedi. Aradan yarım dk geçmeden aradılar, tekrar istiyor musunuz diye sorulduğunda size broşür ve kartları gönderelim istemezseniz iptal edebilirsiniz denildi ve bankadan 620 tl para çekildiğini gördüm. Bankayı arayarak çekimin iptalini istedim fakat iptal edilemedi. Bankadaki çalışan "medikal life" ile herhangi bir anlaşmaları olmadığını söyledi. Beni arayan numarayı tekrar arayarak iptalini istedim fakat iptalin mümkün olmadığı söylendi defalarca aramama rağmen.

Okunma : 3588
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (7)

Erdem Y. 17 Ekim 2017

Bu medical life group denen firma bildiginiz devlet tarafindan onaylanmis firnalardan sadece bir tanesi. Beni 2016'da arayarak kalp kontrolu check-up var zirvalariyla kelime oyunlari yapip cift kisi 30 0tl gibi bir rakam cikartip onayladigim hizmetin ardindan bir kac gun sonra donus yapip abidik gubudik kelimelerle kandirip hizmetinizi onayliyor musunuz dediler ben de check-up 300tl diye onayladm bankamdan bilgilerimi telle onaylar onaylamaz aninda 800 tl cektiler boyle telefonla banka bilgilerimiz onunde gibi hizmet veriyorlar saglik bilgilerimize goruyorlar devlet bunlara nasil onay veriyor anlamis degilim Türkiye bildigin yolsuzlarin ulkesi olmus ben o check-up'i sana yaptiracağıma hastenenin yolunu bilmiyor muyum.

Cevap yaz 0 0
İbrahim A. 30 Eylül 2017

Zeynep A hanim efendi, ben de sizin yontemi kullanacagim insallah olumlu olur.

Cevap yaz 1 0
Zeynep A. 24 Ağustos 2017

Beni de ayni sekilde aradilar. Kampanyali urun aldigimdan dolayi -herkes gibi- iptalinin mumkun olmadigini soylediler. Ben de bankaya harcama itirazinda bulundum. Harcama itirazi dilekcesi doldurup bankadan fakslattim. Sonuc tabi ki hakli bulundum ve param iade edildi. Bu sirketle konusarak bosa vakit harcamayin benim yaptigim yontemi deneyin.

Cevap yaz 7 0
Mustafa Ç. 23 Temmuz 2017

Şuanda trafik kazasından dolayı çalışamıyorum, engelli kızımın maaşından ödedim ve mutfak bomboş. Halbuki engelli kızım için bu bunlara ödeme yapmıştım. Şimdi onu doyuracak paramı da aldılar. Müslüman olsalar beddua edecemde, bunlar dini kullanarak bu işi yaptı ve ben de din adına bunlara aldandım. Yuh olsun bana, yazıklar olsun bana ki razı oldum. Medkal life gruba sadece lanet okuyorum.

Cevap yaz 5 0
Mustafa Ç. 21 Temmuz 2017

Bunlar dörtyıl önce bin tl paramı aldılar bahsettikkeri hastaneye gittim d..andırıldığımı söylediler. Şimdi arayıp üçyüz tl borcum kaldığını söyleyip beni mahkemeyle tehditediyorlar. Bu asalakları bizim olmayan adalet sistemimiz niye koruyor. Bunları kanunla koruyanlara lanet olsun dedim ve üç yüz tl'yi de ödedim.

Cevap yaz 3 0
A. 16 Mart 2017

Medical Life Group tam bir d..andırıcı suanda ben de bu durumdayım ve bu iş mahkemeye kadar gidiyor. Tazminat davası açtım. Onlara bu ne demekmiş bir görsünler de insanları d..andırmak ne demekmiş anlasınlar.

Cevap yaz 2 2
S. 23 Şubat 2017

Tamamen aynısı suan ben de aynı durumdayım.

Cevap yaz 2 0
Efetur Yolda Kafasına Göre Yolcu İndirip Bindiriyor Trafik Kurallarına Uymuyor Franke Yetkilileri Ticaretten Zerre Kadar Nasibinizi Almamışsınız