Mys İç ve Dış Ticaret Aldığım Telefon Bozuk Çıktı
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 75551   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Mys İç ve Dış Ticaret Aldığım Telefon Bozuk Çıktı

6 Nisan 2015 12:13 Sezgin Ü. Balıkesir

Eşim Mys iç ve dış ticaret ltd şti www.gittigidiyor.com aracılığıyla Samsung galaxy note3 n9005 cep telefonu alıştı. 5 gün sonra telefon kendi kendine kapandı ve açılmadı. Samsung servisi firmayı arayın dedi. Telefon kapanmış olduğundan arayamadım. Samsung servisi 100 tl karşılığında sorunu çözdü. Tüm verilerim gitti ve firmayı arıyorum ama telefonları direk kapanıyor.

Etiket : Mys iç ve dış ticaret ltd şti gittigidiyor.com gittigidiyor.com şikayetleri gittigidiyor.com yorumları gittigidiyor.com samsung cep telefonları Okunma : 9857
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 1

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (17)

Caner A. 24 Şubat 2017

Mys firmasına gönderdiğim telefonun ardından red iptaliyle telefonumu bile geri göndermedi.

Cevap yaz 0 0
Oktay Ö. 24 Şubat 2017

Mys firması ürününün arkasında durmuyor yaptığı işler yasal değil bence devletin bu firmayı incelemeye alması lazım.

Cevap yaz 0 0
V. 23 Şubat 2017

Aldığım lg g4 telefon görüşme sırasında kilitlenmiş ve tekrar açılmamıştı. Garantiye göndermeden önce şikayetleri okuduğumdan aşağıda verilmiş tlf no'dan firma yetkilisini arayarak matbu cevaplar verilmemesi ve lütfen yardım edilmesi konusunda görüşmüştüm. Ancak herkese yaptıkları gibi bana da kullanıcı hatası olduğu yönünde rapor hazırlayarak fotoğrafla belgelediklerini söylediler. Ben de 3 ay önce Tüketici H.H başvurup para iadesi talep ettim. Lehime olan karar dün itibari ile bana tebliğ edildi. Arkadaşları iyi niyetle (ne gerek varsa) aradığımda 1 saat sonra arayın sonra arayın yetkili değilim cevaplarını aldığımdan avukat arkadaşıma vekalet vererek icra takibi başlattım. 1609 tl + avukat ücretini alınca tekrar yazacağım.

Cevap yaz 1 0
Caner Y. 22 Şubat 2017

Firmadan aldığım telefonun imeı numarası kayıtsız çıktı telefonu iade etmek istedim red edildi firma mys kesinlikle sattığı ürünün arkasında durmuyor herşey satılana kadar bilgi amaçlı hiçbir şekilde firmaya ulaşılamıyor telefonlara çıkmıyorlar.

Cevap yaz 0 0
İsmail H. 26 Ocak 2017

Mys firmasından alınan Lenovo P1 cep telefonuna teleservise ve lenova ücret iadesi kararı verdi evrakları kargo ile yolladi. Mys firmasına yollayıp iade ücreti almak için mys firması tlf cevap vermiyor. Paylaşılan cep numarasını açan kişi bizde ürün ücret iadesi diye bir şey yok diyor cihazlar yurt disindan ithalat yoluyla getirdiklerini Türkiye'de garantisinin olmadığını söylüyor, lenova arızalı telefonu da aldi.

Cevap yaz 1 0
Volkan E. 2 Ocak 2017

Yeni aldığım cep telefonu Huawei ana kart yanık çıktı. Türkiye girişli olmadığı için yapılamıyor, ne yapmam gerekiyor.

Cevap yaz 0 0
Mustafa G. 27 Kasım 2016

Arkadaş size nasıl ulaşabilirim, bir türlü sorunu çözemediniz.

Cevap yaz 2 0
Ahmet E. 19 Kasım 2016

Hepsiburada.com mys iletişim satıcısından samsung note 5 aldım. Kayıtdışı mesajı geldi. Hepsiburada.com ürünü göndermemi istedi. Mys iletişim aradı, bozuk bir aksan ile ürünün kutusuna bant yapıştırmışsınız ben bunu bir daha satamam dedi. Beni ilgilendirmeyeceğini, ürünün kayıtdışı olduğunu söyleyince çok ağır küfürler ve tehditler etti. Ürünü iade edebilirsiniz diyen hepsiburada.com daha sonra satılabilir özelliğini yitirdiğinden ürün iadesini kabul etmediklerini bildirdi. (kayıtdışı tlf satılabilir özelliği var ama açılıp düşmesin diye kutusuna bant yapıştırılan tlf satılabilir özeliği yok demek ki) Mys iletişim, cepport ve intellicel aynı firmaymış. Teşekkürler hepsiburada.com, kolay iade dediğin buymuş demek.

Cevap yaz 8 0
H. 12 Ekim 2016

Mys telefonlara neden bakmıyor, sattıgı malın arkasında durmuyor mu?

Cevap yaz 4 0
Nihat Y. 28 Eylül 2016

Mys ticarat'ten lg telefon aldik bir yılı doldurmadan telefon ekraninda sari renkte kalin cizgi olustu ve gaziantep'ten kiminle ihtibata gececegiz, bize verilen telefon nosuna ulasamiyoruz. Buradaki lg servisi bakmiyor, tuketici haklarina gitmek istemiyorum. Bana donus yapar misiniz.

Cevap yaz 3 0
Confident Mobilya Aldığım Dolap Deforme Oldu Samsung Sattığın Ürünün Arkasında Durmadı