Mys İç ve Dış Ticaret Aldığım Telefon Bozuk Çıktı
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 75551   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Mys İç ve Dış Ticaret Aldığım Telefon Bozuk Çıktı

6 Nisan 2015 12:13 Sezgin Ü. Balıkesir

Eşim Mys iç ve dış ticaret ltd şti www.gittigidiyor.com aracılığıyla Samsung galaxy note3 n9005 cep telefonu alıştı. 5 gün sonra telefon kendi kendine kapandı ve açılmadı. Samsung servisi firmayı arayın dedi. Telefon kapanmış olduğundan arayamadım. Samsung servisi 100 tl karşılığında sorunu çözdü. Tüm verilerim gitti ve firmayı arıyorum ama telefonları direk kapanıyor.

Etiket : Mys iç ve dış ticaret ltd şti gittigidiyor.com gittigidiyor.com şikayetleri gittigidiyor.com yorumları gittigidiyor.com samsung cep telefonları Okunma : 11092
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 1

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (21)

Oğuz A. 21 Nisan 2017

Tavsiyem bu firmaya güvenmeyin arkadaşlar telefon aldım iade alacağız diye geri gönderdim 3 aydır paramı vermiyorlar.

Cevap yaz 0 0
Mehmet Y. 7 Mart 2017

Ben de Gittigidiyor aracılığı ile Mys şirketinden Lg3 telefon almıştım. Telefon arızalandı tamire gönderdim geldi aynı şekilde tekrar arızalandı. Garanti kapsamında tekrar gönderdim. Yaklaşık iki ay oldu telefon tamir edilip gönderilmedi. İntellcel servisi aradığımda parçası olmadı parça geldiğinde yapılacağı söylendi. Gittigidiyor aracılığı ile ulaşamıyorum. Tüketici hakem heyetine gittim. Sonucu bekliyorum.

Cevap yaz 0 0
V. M. 3 Mart 2017

23 Şubat tarihinde buraya yazmıştım. Avukatımın araması üzerine 1609 tl'yi hesabima yatırdılar. Herkese ve mutlaka hakem heyetine başvurmalarını öneriyorum. Bu tip firmalar! bizlerin tembelliginden ilgisizligimizden kazaniyorlar. Telefonumun garantisini bitirip foto ile belgelemislerdi güya kullanıcı hatası olduğunu. Sonuç 1609 tl'mi geri aldim.

Cevap yaz 3 0
F. 1 Mart 2017

Aklı olan garantili diye almaz inanmayın garantiye, ben aldım pişman oldum, telefonda en ufak bir çizik bile olsa ağır darbeli diye hem yapmıyor hemde olmayan garantiyi iptal ediyor.

Cevap yaz 0 0
Caner A. 24 Şubat 2017

Mys firmasına gönderdiğim telefonun ardından red iptaliyle telefonumu bile geri göndermedi.

Cevap yaz 0 0
Oktay Ö. 24 Şubat 2017

Mys firması ürününün arkasında durmuyor yaptığı işler yasal değil bence devletin bu firmayı incelemeye alması lazım.

Cevap yaz 0 0
V. 23 Şubat 2017

Aldığım lg g4 telefon görüşme sırasında kilitlenmiş ve tekrar açılmamıştı. Garantiye göndermeden önce şikayetleri okuduğumdan aşağıda verilmiş tlf no'dan firma yetkilisini arayarak matbu cevaplar verilmemesi ve lütfen yardım edilmesi konusunda görüşmüştüm. Ancak herkese yaptıkları gibi bana da kullanıcı hatası olduğu yönünde rapor hazırlayarak fotoğrafla belgelediklerini söylediler. Ben de 3 ay önce Tüketici H.H başvurup para iadesi talep ettim. Lehime olan karar dün itibari ile bana tebliğ edildi. Arkadaşları iyi niyetle (ne gerek varsa) aradığımda 1 saat sonra arayın sonra arayın yetkili değilim cevaplarını aldığımdan avukat arkadaşıma vekalet vererek icra takibi başlattım. 1609 tl + avukat ücretini alınca tekrar yazacağım.

Cevap yaz 2 0
Caner Y. 22 Şubat 2017

Firmadan aldığım telefonun imeı numarası kayıtsız çıktı telefonu iade etmek istedim red edildi firma mys kesinlikle sattığı ürünün arkasında durmuyor herşey satılana kadar bilgi amaçlı hiçbir şekilde firmaya ulaşılamıyor telefonlara çıkmıyorlar.

Cevap yaz 0 0
İsmail H. 26 Ocak 2017

Mys firmasından alınan Lenovo P1 cep telefonuna teleservise ve lenova ücret iadesi kararı verdi evrakları kargo ile yolladi. Mys firmasına yollayıp iade ücreti almak için mys firması tlf cevap vermiyor. Paylaşılan cep numarasını açan kişi bizde ürün ücret iadesi diye bir şey yok diyor cihazlar yurt disindan ithalat yoluyla getirdiklerini Türkiye'de garantisinin olmadığını söylüyor, lenova arızalı telefonu da aldi.

Cevap yaz 1 0
Volkan E. 2 Ocak 2017

Yeni aldığım cep telefonu Huawei ana kart yanık çıktı. Türkiye girişli olmadığı için yapılamıyor, ne yapmam gerekiyor.

Cevap yaz 0 0
Confident Mobilya Aldığım Dolap Deforme Oldu Samsung Sattığın Ürünün Arkasında Durmadı