Necmettin Erbakan Üniversitesi Diş Hekimliği Hasta Hakları
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 119905   Durum : CEVAP BEKLİYOR
  • SON YORUMLANAN ŞİKAYETLER

Necmettin Erbakan Üniversitesi Diş Hekimliği Hasta Hakları

19 Kasım 2017 21:21 Şennur K. Konya

Eşim Yalçın K. 15.11.2017 tarihinde diş taşı temizletmek için diş hekimliğine başvurdu hasta öyküsü alınırken 2003 yılında kolon kanseri geçirdiğini söyledi bunun üzerine doktor B. C. rencide eder şekilde ben sana işlem yapamam git onkoloji'den konsiltasyon yaptır getir dedi. Daha önce üç kez diş taşı temizliği yapıldı ve dişle ilgili başka işlemlerde yapıldı böyle bir muameleyle karşılaşmadık. Hepatit olanlardan bile böyle bir rapor istenmezken bu hanımefendinin küçük düşürücü hareketi ailemizi çok derinden etkiledi. Ayrıca eşim 25 yıllık devlet memuru olup bilfiil işine devam eden sağlık konusunda sorunu olmayan birisidir. Bu hanımefendi hastalıklı aciz bir mikropla konuşurmuş gibi bir tutum sergilemesi psikolojimizi bozdu. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Okunma : 9880
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (3)

Fatmanur G. 4 Temmuz 2019

Hastane çok kalabalık bu yüzden ilgilenilmiyor. Doktor ukalalık yapıyor, yapılacak tedavi hakkında bilgi verilmiyor. Randevular çok geç tarihe veriliyor. Asla randevu saatinde muayene olmuyorsunuz. Saatlerce bekliyorsunuz beklerken de bir şey sormak isteyince ilgilenen yok. Bolum sekreterleri bilgisiz ve yetersiz, bilgi veremiyor. İgrenc bir hastane.

Cevap yaz 0 0
Süleyman Serkan D. 30 Nisan 2019

Eğer randevu saati veriyorsanız ona uyun. 1 ay sonrasına randevu verip saatini de yazıyorsanız lütfen buna riayet edin, 2,5'ta randevu var 2'de geliyorum tekrardan kayıt yaptırıyorum ama saatinin de bir anlamı kalmıyor, geldik 1 saattir ya nasip deyip bekliyoruz.

Cevap yaz 0 0
Hasan K. 6 Ocak 2019

Sizin Allah b-lanızı versin sözde devlet sektörü müşteri hizmetlerine bir turlü ulaşamıyoruz benim ve bizim vergimizle geciniyosunuz bir tlf bakmaktan acizsiniz, gidip cay kahve içiyorsunuz telefona bakmıyorsunuz.

Cevap yaz 0 0
Papara Elektronik Para Sitesi Gönderiğim Para Hesabıma Geçmedi Akademi Hastanesi Vatandaşı Neden Kazıklıyorsun