Şok Market İnsan Kaynakları Sorunları Dinlemiyor
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 48207   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Şok Market İnsan Kaynakları Sorunları Dinlemiyor

31 Temmuz 2014 20:31 Cihan C.

Şok marketlerde mağaza müdürü olarak çalışmaktayken bölge sorumlusu tarafından işimden oldum. İnsan kaynakları sorunları dinlemiyor, bölge müdürü yardımcı bile olmuyor.

Etiket : şok market şikayetleri şok market yorumları şok market insan kaynakları Okunma : 1679
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (3)

Elif A. 17 Şubat 2017

Merhabalar, 05.01.2017 tarihinde işyerinden özel sebeplerden dolayı ayrılmak zorunda kaldım fakat yılık izinimle birlikte resmi tatil iznim toplamda 32 gün olarak mevcuttu ve insan kaynaklarını aradigimda bu günlerin hepsinin ucretini alabilecegim soylendi ama neredeyse birbuçuk ay oldu hala cikisimin yarısını alamadım aradigimda bir yanlışlık olmuş yatacak deyip oyalamaktan başka hiç bir şey yapılmıyor. Kendi hatalarını bu sekilde ört bas etmeye çalışıyorlar. Hiç kimseye sesimi duyuramiyorum. Lütfen acil yardimci olmanızı rica ediyorum. İyi gunler.

Cevap yaz 0 0
Özgül A. 17 Aralık 2016

Turgut reis mh k.s.p c. vs nevzat demircan cd şok market bayan market gorevlisi musteriye .t gibi davraniyor, poseti i.in onune atar gibi atiyor, disarda o kadar issiz var, nasil insanlar çalıştırıyorsunuz.

Cevap yaz 0 0
Serap Yaman K. 13 Ekim 2016

7 gün işe devamsız gösterip işten çıkarttilar, malzeretimi bildirdiğim halde. Tekrar başvurdum çıkarılan işçi alınmıyormuş, işe ihtiyacım var.

Cevap yaz 0 0
Nilüfer Turizm Yolcularını Önemsemiyor Marcamarca Gönderilen Saat Arızalı Çıktı