Trafik Sigortası Mağduriyeti
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 13827   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Trafik Sigortası Mağduriyeti

4 Ocak 2014 17:00 Murat T.

14.11.2013 tarihinde bir araç benim aracıma arkadan çarptı ve %100 kusurluydu. Benim araçta tampon, çamurluk vs. değişmesi gerekiyordu.

Karşı tarafın sigorta şirketinin gönderdiği tampon ve çamurluk o kadar kötü ki tampon tam yerine oturmadı ve çamurluk plastik değil sanki metalden üretilmiş kadar sert. Ayrıca değişen arka far değişmeyen ile farklı renkte yanıyor.


Başbakanım bu sigorta şirketlerinin yaşattığı mağduriyetleri lütfen engelleyin. Haksız kazanç olmasın ve hatasız insanları mağdur ediyorlar.

Etiket : sigorta şirketleri trafik sigortası şikayet sayın başbakanım trafik sigortası zorunlu trafik sigortası mali mesuliyet trafik sigortası trafik sigorta şikayetleri Okunma : 1795
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (2)

Alpaslan A. 8 Aralık 2017

Sistem yok diye sigorta yapmadılar beni cezaya düşürdüler hakkım haram zıkkım olsun 2 gündür mağdurum böyle iş olur mu resmen h..sızlık s..efsizlik.

Cevap yaz 0 0
Kemal K. 1 Kasım 2017

Ufak kaza yaptık suç karşıdaydı onun sıgortası doğa'ymiş arabayı yapdırdık şimdi eksper dosyayı kapatmıyor uç kuruşluk parça gelmedi diye arıyorum eksperı ara dıyor eksper tlf acmıyor adam bize çarptı tutanağı tuttuk adam işine bakıyor ben aylarca uğraşıyordum doğa sigorta bu saatten sonra dosyayı kapatmayın parayı yatırma suç sizde değil sizi denetlemeyenlerde.

Cevap yaz 0 0
Çilek Mobilya Mağdur Etti Bursa Şevket Yılmaz Hastanesi