Tüketici Şikayetleri ve Çözümleri
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 1   Durum : CEVAP BEKLİYOR
  • SON YORUMLANAN ŞİKAYETLER

Tüketici Şikayetleri ve Çözümleri

10 Temmuz 2013 23:00 Sikayet.com -. Mersin

Her Şikayet Bir Armağandır; Tüketicilerin bilinçlendirilmesi, daha temiz ve kaliteli bir yaşam adına tüketici yorumları, istek ve tavsiyelerine açık, tüketici şikayetleri'nin dile getirilmesi ve sorunların çözüm sürecini kolaylaştırmayı hedef edinmiş, tamamen "Tüketici Dostu" bir oluşumdur. Bizler, her bireyin zamanının değerli olduğunu düşünüyor, şikayet ve sorunlarınızın çözümünde sizlere bir nebze de olsa yardımcı olmak, zamanınızı daha mutlu tüketiciler olarak geçirmenize ve sevdiklerinize, ailelerinize sorunlardan uzak daha fazla zaman ayırmanıza katkıda bulunmak adına buradayız, sizinleyiz ve sizinle olmak istiyoruz. Sizin ve Kendi Gücümüzün Farkındayız.

Etiket : Şikayet Sikayet.com Tüketici Şikayetleri Şikayetler Alo Şikayet Hattı tüketici yorumları Her Şikayet Bir Fırsattır Okunma : 2318
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 1

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (12)

A. 13 Haziran 2017

Balıkesir'den Erzincan'a ayirttigimiz bileti 11.06.2017 almaya gittik. 90 tl bilet 95 tl olmustu, 3 koltuk alacagımı söyledim ancak cocugum olup olmadigini sormadılar ben de cocuk indirimini sordugumda evet %30 indirim yaptiklarını söyledi. Ben de %50 cocuk indirimini söyledim böyle birseyi ilk defa benden duydugunu böyle bir indirim yapmadiklarını sadece %30'luk indirim yaptiklarını söyledi. Netten paylasilan indirim bilgisini gösterdim. Eşim de tartışmamak içın 2 çocuk %30 indirimli 20.06.2017 esadaş firmasindan biletimiz aldık. İndirim yaptık diyorlar ama fiyati pahalı gösterip yine insanları kandıriyorlar. Lütfen biz ve diger çocuklu ailerler için bu konuyla ilgilenmenizi rica ediyorum.

Cevap yaz 0 0
Sikayet.com -. 11 Temmuz 2013

Asagıdaki mail citroen tarafına yazılmıştır. Bilgilerinize sunar,beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim. Öncelikle iyi günler. Antalya Günlas-Citroen bayiinizden İki ay önce Citroen C4 Picasso aracımızı aldık (08.05.2013). Aracın satışı ve teknik kullanım hakkında yeterli yetersiz bilgiler aldık. Bunları saymıyorum bile. Araçta start-stop özelliği bulunmakta. Bunu satış yaparken çok güzel anlatıyor ve extra masraf olarak bedelini alıyorsunuz. Ben bu özelliği kullanmak zorunda değilim fakat siz bana bu özelliği sunuyorsanız aracımda varsa kullanırım. Ayrıca teknik servisteki elemanlar aracın tekrar gelmesi gerektiğini yurtdışıyla internet üzerinden konuştuklarını sorunu böyle çözdüklerini söyledi hayretler içindeyim.

Cevap yaz 0 0
Sikayet.com -. 11 Temmuz 2013

ben akbank fevzi çakmak şubesinden 3000 tl kredi çektim. 36 ay vadeli kredi borcuma istinaen benden yıllık 100 tl hesap işleti ücreti kestiler. 3 yılık 300 tl ediyor.eğerki 50000 tl falan çekseymişim benden bi 10000 (on bin tl) falan keserlerdi .sizlerden bu konu hakkında yardım istiyorum ve akbankla çalışmamanızı öneriyorum.

Cevap yaz 0 0
Sikayet.com -. 11 Temmuz 2013

08.07.2013 Tarihli Manisa—Antalya seferli otobüsüne 07.07.2013 tarihinde bilet almış bulunmaktayız. Otobüste sadece tek yolcu(sadece bizim aldığımız bilet) olması sebebiyle bize herhangi bir bilgi verilmeden otobüs seferi iptal edilmiş. Bundan dolayı ailem otobüsün iptalinden habersiz garaja gidip saatlerce otobüsü beklemiş ve herhangi bir taşıma aracımızın olmayışından dolayı köyden gelen ailem garajda mahsur kalmıştır ve bu sorumsuzca davranış karşısında mağdur olmuşuzdur. Otobüsün gelmeyişinden dolayı yanan biletimizin iade edilmesini ayrıca bu yapılan hareketin tekrar başka bir müşterinin başına gelmemesi ümidiyle firmanın gerekli cezaların verilmesini talep ediyorum.

Cevap yaz 0 0
Sikayet.com -. 11 Temmuz 2013

İzmir İli Balçova ilçesinde bulunan Agora İş merkezindeki DERİDEN mağazasından 08.06.2013 tarihinde 219,00 TL karşılığında yarım bot şeklinde SUPRA marka ayakkabı aldım. ayakkabının üst kısmında deride soyulmalar başladı. Bunun üzerine ayakkabıları 22.06.2013 tarihinde aldığım deriden mağazasına götürdüm. Mağaza yetkilisi fabrikaya incelemeye göndereceklerini bildirerek ayakkabıları teslim aldılar. Aradan yaklaşık bir hafta sonra beni arıyarak ayakkabıların geldiğini ve kullanım hatasından kaynaklanan yıpranmaların olduğu bu nedenlede değişim yapamayacaklarını bildirmişlerdir. 219.00 tl ayakkabı ve 14 günde yıpranmalar nekadar garip

Cevap yaz 0 0
Sikayet.com -. 11 Temmuz 2013

2010 yılında darty üzerinden satınaldığım Siemens kd49nv03ne model 068906100045 seri nol\'lu buzdolabım yeterince soğutmadığı için servise yaptığım başvuru sonrası önce termometre ile ölçüm sonrasında içinden parça değişimi ile sorun çözülmeye çalışıldı. Çözüm işe yaramadı. Tekrar gelinerek yeni bir parça değiştirildi ve bu değişimde işe yaramadı. Bu tekrarlar son 3 yılda 5\'i geçti. Her seferinde parça değiştirildi. Fakat her parça en fazla 2 defa değiştirildi. 3 yıldır buzdolabından randıman alamıyorum. Garantimin dolmasına sadece 1-2 ay kaldı ve siemens servisi sürekli gelip ufak parçalar değiştiriip gitmeye devam ediyor. Ürünün ayıplı olduğunu kabullenmiyor.

Cevap yaz 0 0
Sikayet.com -. 11 Temmuz 2013

Vatan bilgisayardan laptop aldım içi açılmış çıktı iade verdim farklı marka başka laptop aldım onunda 1 sonra kusurlu olduğunu fark ettim. Tüketici haklarına şikayet etme korkusuyla aldığım laptopun parasını geri iade edeceklerini söylediler.İade yaptılar ancak 10 ay taksitle! Böyle bir ödeme şekli esef ile kınıyorum. Ödeme bitsin tüketici haklarına enflasyon karşısında ettiğim zararı tazmin ettireceğim bak görsünler. İkinci el aldığım başka bilgisayarın ücretini hepsini.

Cevap yaz 0 0
Sikayet.com -. 11 Temmuz 2013

Hepsi Buradan yaptığım alışverişin sonucunda verilen 100 TL hediye çekinin ilkini Mayıs ayında kullanarak mause siparişi verdim .YURT İÇİ KARGO ile gelen kutunun tamamına yakın kısmı gaz yağı olmuş biçimde geldi birde üstüne streç ile sarmaya çalışmışlar (özensiz itinasız kargo) Kargodan ürünü almadan iade ettim. Hepsi burada müşteri hizmetlerini çok defa aradım ek süre verileceğini çekinizin adınıza tamamlanacağını; genel merkezlerine ilettiler ancak genel merkez halen 100 Tl hediye çekimi tanımlamadı. Hepsi buradanın müşteri hizmetleri görevini yapmasına rağmen Genel Merkezleri içeriğini kendine göre sonuçlandırıp bırakıyor.

Cevap yaz 0 0
Sikayet.com -. 11 Temmuz 2013

Ailemle birlikte Camyuva Naturland Tatil köyünü tercih ettik bir kabus gibiydi. Kesinlikle Turizm bakanlığına sikayet edeceğim, tesisin pisliği yemeklerin kötülüğü ve işletmenin kötülüğü anlatılır gibi degildi. 3 gündür sıcak su yok, gaz bitmiş, soğuk su ile yıkanıyoruz. düşünşenize denizden çıkıp odanıza geliyorsunuz yıkanmak, temizlenmek en dogal hakkınız sıcak su yok. Daha neler yok anlatmakta bitmez odada telefon yok resepsiyon ile haberleşmek icin odadan güvercin yollamak lazım. her seferinde teleferiğe binip resepsiyona iniyorsunuz ama sonuc sıfır.. Burası kesinlikle kapatılmalı bakıma alınmalı yada işletmecisi değişmeli bu kadar bakımsız ve kotu işletilmen bir yer yüz karası.

Cevap yaz 0 0
Sikayet.com -. 11 Temmuz 2013

Turay otobüs firmasıd a mola sırasında dışarıdan gelen bir kişi nasıl oluyor da dizüstü bilgisayarımı çalabiliyorlar, peki ya o kişi benim canıma kast etseydi! Bu nasıl bir güvenliktir.Aklı olan bir daha Turay'a binmez.

Cevap yaz 0 0
Mng Kargo Gönderi Dağıtımındaki Kurnazlık ve Düzenbazlık Tüketici Şikayetleri ve Yorumları