Euro Panoramic Tur Asla Tavsiye Etmiyorum Rezalet
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 113829   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Euro Panoramic Tur Asla Tavsiye Etmiyorum Rezalet

10 Ağustos 2017 02:41 Hasan L. Adana

Europanoramic resmen mağdur etti, italya turuna katildik nereden baslasam bilemiyorum oteller yalan kaldigimiz yerler skandal daha önce söylenen otellerle alakasi yok otobusu 22 yasinda birine emanet etmisler o ayri skandal zaten, rehberlik yok sehri resmen kendimiz gezdik saka degil sahitler var fotolar var romada 45 kisilik grubun 20 kisisi roma'yi kendisi gezdi nedeni roma'ya aksam 18.00'de gelip bir grubun girilmez denilen vatikan'a girip digerlerinin disarda kalmasi, 22 yasindaki adamın da sigara keyfi icin 20 kisi saat 8'e kadar bekleyecekmis, hal boyleyken biz de kendimiz gezdik. 8 saat denen gemi yolculuğu 16 saat oldu belgrad'i gece 11'de gezdik skandallarin daha nicesi otellerde havlu yok gece 2'de otele gelip bekledik sonra gidip alin denildi 2 saatte orada bekledik, kafalarina gore program degistirdiler ve 8 saat fazladan yol gittik daha neleri, bunlari soyleyince de terslemeleri google'dan rehberlik yapan kizi unuttum.

Etiket : Euro Panoramic Tur İtalya Turu Euro Panoramic Tur Okunma : 2140
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (4)

Omar S. 21 Ağustos 2017

Fiyasko bir hizmet, tur adına sitede yazılan ne varsa çoğu yalan yanlış. Ciddiye alınmadık, okul gezisi gibi ne derlerse ok dedik üstüne bir de siz sorun mu çıkarmaya çalışıyorsunuz diye azarlandık, tatil bizim tatilimiz keyif almaya bakalım dedik olabildiğince. Tek iyi yanı güzel insanlarla tanıştık fakat tur için yazılacak iyi bir şey yok. Asla ama asla tercih etmeyin.

Cevap yaz 2 0
Hicran S. 21 Ağustos 2017

Europanaromic turu hakkında kişisel fikirlerimden ziyade sundukları turun kalitesini yorumlayarak şikayetimi yazıyorum. Ulaşım, lüks ve konforlu gemilerle; gemi yolculuğu konaklamasız ve ucuz olduğundan konfor seviyesi çok çok kötü, otobüsleri bildiğiniz küçük otobüs. Konaklama, 3-4 yıldızlı; bırakın 3-4 yıldızı kamp alanında kaldık düşünün ki havlu bile yoktu. Kahvaltı, 8 çeşitlik kahvaltı; benzin istasyonlarında, kamyoncu duraklarında, ayakta yapıldı bir sandviç bile vermediler. İtalya'nın en önemli şehri Roma'yı iki gün dediler yarım gün gezdik, Rehber yoktu tanıdık birilerini rehber yaptılar nasılsa Wikipedia var. Fotograf albümü vereceğiz dediler, fotografcı olmadığından fotografımız da yok.Çok pişmanız çok.

Cevap yaz 2 0
Ercan B. 15 Ağustos 2017

Gezide edindiğimiz dostlukları ve grup içi olan hoş diyaloğu saymazsak organizasyonla ilgili ciddi sıkıntılar olduğu söylenebilir. Kalınan yerlerden, rehberliğe ve son anda değişen güzergahlara kadar sıkıntı yaşadık. Dilerim şirket bu yönlerini telafi eder.

Cevap yaz 2 0
A. 11 Ağustos 2017

Roma'yi yeterli gezemedik otele saat 1.30 gibi vardik daha fazla gezmek isteyen olursa 5'te kalkip gidilecek dendi günlerdir roma'da hic bir muzeye girecek zamanimiz olmadi, uykusuz oldugumuz icin cogunluk kalkamadi. Gemide konaklama megersem koltuk uzerindeymis o kadar yorgundum ki 16 saat surecegi icin yerde yattim koltukta gidemezdim.

Cevap yaz 2 0
Hepsiburada.com Lenovo K6 Power Cep Telefonu İadesi Vitra Garantisi Ancak Sikayet.com'a Bildirince Geçerli Oluyormuş