Fiat Punto Evo 2010 Ön Konsol Çatlamasına Çözüm Üretmiyor
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 119547   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Fiat Punto Evo 2010 Ön Konsol Çatlamasına Çözüm Üretmiyor

12 Kasım 2017 16:14 Büşra K. Bursa

Aracımın ön konsolu durduk yere çatlamıştır. Servise gittiğimizde %40 gibi komik oran teklif edildi. Fiat can güvenliğimizi hiçe sayıyo yada bizleri çok zengin görüyor bilemiyorum. Arabanın modeli ve km'sine göre oran veriliyormuş. Bizlerin can güvenliğini tehlikeye atan fiat'tan şikayetçiyim. Tüm hukuki mücadelemi vermeye de hazırım. Yetkililer sesimizi duysun. Fiat tofaş koç holding italya bu durum kronik parça sorunudur. Bizleri mağdur etmeye kimsenin hakkı yok. Verdiğiniz oranları asla ve asla kabul etmiyorum. Ücretsiz değişimi için elimden geleni yapacağım.

Etiket : Fiat tofaş koç holding italya Okunma : 5711
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (4)

Nurettin Ç. 4 Eylül 2018

Niğde fiyat bayisi tam bir rezillik. 08.08.2018'de fiat egea aldım ancak 03.09 2018 oldu ne bir yetkili nebir temsilci aradı kesinlikle tavsiye etmiyorum şimdiden arabadan soğudum, bence bir daha önünden geçmeyin.

Cevap yaz 0 0
Elif Y. 1 Mart 2018

Merhabalar, öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletmek isteriz. Yaşadığınız sorun ve mağduriyetle ilgili PROFESYONEL destek almak, şikayetinizi hukuksal platformda çözüme kavuşturmak isterseniz bizlere hukuk@sikayet.com mail adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Sikayet.com Çözüm Ortağı, DR. Fraud Suistimal İnceleme ve Danışmanlık.

Cevap yaz 0 0
Bekir C. 8 Aralık 2017

Göknet internet tüketici hakem heyeti kararım olmasına karşılık ücret iademi yapmadı.

Cevap yaz 0 0
A. 7 Aralık 2017

Merhaba, bahsettiğiniz durum, aracın gizli ayıplı olduğunu gösterir. Gizli ayıplarda garanti süresinin dolmuş olması satıcı veya ithalatçının sorumluluğunu ortadan kaldırmaz. Değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

Cevap yaz 0 0
Casper Via E1 Telefonumun imei Numarası Klonlandı Bosch Firması Garanti Veriyorum Diyorsa Eğer Yalandır