Şikayet.com

Şikayet.com'a Hoşgeldiniz En Etkili Reklam Müşteri Memnuniyetidir..

Flash Tv Trident Cep Telefonu Mağduriyeti

Flash tvdeki doğrudan satışta reklamı yapılan trident marka telefon siparişi verdim. Bana vizyon kurye tarafından markası olmayan samsung s3 benzeri çift sim kartlı bir telefon geldi.

200 tl para ödeyip ptt kuryeden aldım ama telefon 2 sim kartı da kabul etmedi, çalıştırmadı. Kamerası da çalışmıyor. Anlayacağınız arızalı ve benim istediğim marka olmayan bir telefon yollamışlar.

Yaptığım araştırmada bu vizyon kurye’den şikayetçi olan yalnız ben değilmişim ama ben bu konuyu tüketici hakları mahkemesine kadar taşıyacağım.

Gönderen: .. Yaşar.T.
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Yorumlar (9)
O. Tatar

ben de aynı mağduriyeti yaşadım. gelin birleşelim flaş tv ve vizyon kuryeyi mahkemeye verelim. maddi manevi ben yarın yapacağım.

.. Mehmet.c.

merhaba, trident cep telefonu talebinde bulundum fakat bize yanlış teslimat yapıldı ve gönderilen telefon çok kötü, kırık. müşteriyi kandırıyorlar şikayetçim. her hukuki işlemi yapacağım. yetkililerin beni aramasını istiyorum.

.. Halil.g.

Ben de aynı mağduriyeti yaşıyorum. trident TD 2122 model telefonu sipariş verdim, bana markasız s3 modeli yazan bi telefon geldi. berbat birşey. çift sim girişli ama 1 tane bile sim okumuyor. ben de bunlardan şikatetçiyim. tüm hukuki işlemlerde beraber birşeyler yapmayı tavsiye ediyorum. en azından çok daha etkili olur.

.. Necdet.a.

s3 modeli diye reklam yaptılar 219 tl ye gelen telefon sanki kullanılmış gibi filim çizilmiş kartı görmüyor, bunları mahkemeye verelim.

.. Ramazan.e.

televizyondan şu 59 tl ayakkabı, bot, cüzdan ve kemer sipariş verdim, rengini kahverengi dedim oysa bugün elime ulaştı rengi siyah kemer ve cüzdan yok, satıştaki ne bot ne ayakkabı benziyor degişik birşey. telefonla arıyorum ulaşılmıyor, bunları tavsiye etmiyorum.

.. Saban.y.

flash tv’den 199 tl’lik trident telefonundan aldım ama elime gelen telefon gold mobile diye bir telefon ve telefon çalışmıyor. dokunmatik bozuk, kamera bozuk, kontör var dediler o da boş çıktı. verdikleri telefonlara ulaşılamıyor. artık bunlara birileri dur desin, neden kimse ilgilenmiyor. bana gelen vizyon kurye’nin faturası elimde ve flash tv’yi şikayet edeceğim. hukuk yoluna ve tüketici haklarına başvuracağım, telefonu iade etmek istiyorum.

.. Ömer

s3 mini siparişi verdim 219 tl, ilk arayan 300 kişi içerisine girdiğim için tektaş yüzük hediye kazandığımı söylediler, 5 gün içinde adrese teslim olacak. sahte midir, telefon ve tektaş almıyım mı sizce.

.. Mehmet

sipariş verince hemen arıyorlar ama sorun olunca adamlar telefona bakmıyorlar bile. yeni telefon aldım bozuk kendiliğinden gidiyor.

.. Sertan.a.

Reklamını yaptığınız pusula pusula yayıncılıktan şikayetçiyim. Bana sattıkları ixperya dokunmatik telefon yanlış gönderilmiş olup değişim için geri gönderdim ve birbuçuk aydır cevap alamıyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim, saygılarımla.

Ekim 22, 2013
Yorum : 9
Okunma : 2.735