Genpa Ciddiyetsiz Çalışıyor

17 gün önce açılmaması sebebi ile genpa teknik servisine iphone 5 cihazımı teslim ettim. 3 kez bilgi almak için müşteri hizmetlerini aradım. Bana her seferinde cihazın değiştirileceğini, sipariş verdiklerini ve beklediklerini söylediler.

Durumu anlıyorum tabii ki, yasal sürenin ne kadar olduğunu sordum. Normalde arızalı cihazlar 20 gün içerisinde arızası giderilmediği takdirde değiştirilme kararı alındığı söylendi ancak benim telefonumu zaten değiştirme kararı aldıkları için ve böyle bir durumla ilk defa karşılaştıkları için yasal süreyi bilmediklerini söylediler.

Yani sırf yeni cihaz gelecek diye ben 6 ay da olsa beklemek zorunda mıyım? Sanırım tek hatam iphone kullanıcısı olmam çünkü telefonum hakkında detaylı bilgi alamamakla birlikte, ne zaman kullanabileceğim dahi muamma.

Gönderen: Pelin F.
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Kasım 07, 2013
Kategori : Cep Telefonu
Yorum : 0
Okunma : 437
Vakıfbank Öğrenciden Hesap İşletim Ücreti Alıyor
Temmuz 31, 2014
|
Kategori: Bankacılık
Bir öğrenci olarak benden habersiz hesap işletim ücreti başlığı altında hesabımdan alınan ücretten şikayetçiyim. Birçok bankada öğrencilerden hesap işletim ücreti alınmıyor ki vakıfbank gibi ‘ha..
Same Frutteto Classic 3 Traktör Arızası
Temmuz 31, 2014
|
Kategori: Otomotiv
18.07.2014 tarihinde yetki bayisinden almış olduğumuz same frutteto classic 3 marka traktör alındığının ilk gününde mazot otomatiğindeki bir arıza nedeniyle kullanım dışı kaldı. Böylesine pahalı ve av..
Bosch Bulaşık Makinesinden Memnun Değilim
Temmuz 31, 2014
|
Kategori: Beyaz Eşya
Bosch bulaşık makinesini 4 ay önce aldım, çalışma halinde duruyor ve 8 saat yıkama devam ediyor. Servisi geldi aynı arızayı gördü ve firmaya iletti ama firma nedense değişim yapmıyor. Serviscilerin su..
Ustalarmotorsiklet.com Hizmet Sıfır
Temmuz 31, 2014
|
Kategori: Otomotiv
Ben 32 yaşındayım, bu yaşıma kadar böyle esnaflık görmedim. Bir hafta öncesi 100 tl kapora verip 2 gün sonra gelecek denen motorsiklet şipariş ettim, pazartesi geçti cuma oldu gelmedi. Aradım akşam ge..
Pegasus Havayolları Köln İstanbul Edremit Uçuşları
Temmuz 31, 2014
|
Kategori: Havayolu
Son 1 ay içerisinde 3 çocuğum uçtu, İstanbul aktarmalı uçuşlarda bir sorumsuzluk yaşanıyor. Köln’den İstanbul’a geliyor bagajınızı alıp Edremit uçuşunuzu yapmak için 1 saat zaman konmuş ye..