Genpa ciddiyetsiz çalışıyor

Genpa hakkında şikayetim var; 17 gün önce açılmaması sebebi ile genpa teknik servisine iphone 5 cihazımı teslim ettim. 3 kez bilgi almak için müşteri hizmetlerini aradım. Bana her seferinde cihazın değiştirileceğini, sipariş verdiklerini ve beklediklerini söylediler.

Durumu anlıyorum tabii ki, yasal sürenin ne kadar olduğunu sordum. Normalde arızalı cihazlar 20 gün içerisinde arızası giderilmediği takdirde değiştirilme kararı alındığı söylendi ancak benim telefonumu zaten değiştirme kararı aldıkları için ve böyle bir durumla ilk defa karşılaştıkları için yasal süreyi bilmediklerini söylediler.

Yani sırf yeni cihaz gelecek diye ben 6 ay da olsa beklemek zorunda mıyım? Sanırım tek hatam iphone kullanıcısı olmam çünkü telefonum hakkında detaylı bilgi alamamakla birlikte, ne zaman kullanabileceğim dahi muamma.

Gönderen: .. Pelin.F.
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Kasım 07, 2013
Kategori : Cep Telefonu
Yorum : 0
Okunma : 424
Superonline Vermediği Hizmetin İptali İçin Ceza Faturası Kesiyor
Temmuz 22, 2014
|
Kategori: İletişim
Ben 1 yıldır Turkcell superonline fiber internet müşterisiyim. 1 ay önce ev değiştirdiğim için nakil işlemine başvurdum. Bana, taşındığım binanın altyapısının Türk telekom altyapısı olduğunu ve dolayı..
Görkem İletişim Ürününe Sahip Çıkmıyor
Temmuz 22, 2014
|
Kategori: Cep Telefonu
Aradığım müşteri hizmetlerindeki bayan personel ürünün sorununa yardımcı olamayacağını, sizi dinlemek zorunda değilim  diyerek son derece kaba bir şekilde kapattı. Ürün jelatinsiz gönderildi ve sahip ..
Vodafone Kapalı Hat’a Yüksek Fatura Gönderdi
Temmuz 21, 2014
|
Kategori: Gsm Operatörü
Görüşmeye kapalı hattıma 138 tl ücret geliyor nasıl iş bu, sözde 25 tl fatura olan hesaba bir faturam 125 geldi ödedim ama kapalıyken 138 gelirse siz ne yaparsınız bana bunun açıklamasını istiyorum. Y..
E-tesettur.com Ücret İademi Yapmıyor
Temmuz 21, 2014
|
Kategori: Alışveriş
iyi gunler, 02.07.2014 tarihinde iade veridiğim ürünler e-tesettur’e tekrar ulaştı ve halen hesabıma iade parası gelmedi. İnternet sitelerine mesaj yazdım ama henüz bir cevap gelmedi. Acaba bilg..
Balcalı Hastanesinde Klimalar Yetersiz
Temmuz 21, 2014
|
Kategori: Sağlık
Adana sıcağında bir hastanenin bu kadar sıcak olması çok anormal bir durum, saatlerce sıra bekliyoruz ve nefes alamıyoruz. Soğutma sistemleri özellikle koridorda çalışmıyor. İnsanlara biraz daha değer..