Samsung Galaxy S3 Cep Telefonu
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 13506   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Samsung Galaxy S3 Cep Telefonu

2 Ocak 2014 14:36 Aylin K.

Geçen senenin aralık ayında Ankara Optimum alışveriş merkezinden almış olduğum telefon galaxy s3 hiç bir olumsuz durum olmadan kapandı ve bir daha açılmadı. Samsung servisine götürdüm ve garantili olmasına rağmen bana 860 tl fatura çıkardı. Madem neden garantili diyosunuz satarken. Aynı durumu bilgisayarımda da yaşadım. Bu kadar haksız kazanç olmaz. Reklam yaparken süper, telefonu satarken süper ama tüketicinin bir şikayati olduğunda ilgilenen yok.

Ben satışımı yaptım gerisi beni ilgilendirmez deme gibi bir hakkınız yok. Sizin gibi büyük ve kurumsal bir firmaya böyle davranışlar yakışmıyor. Artık samsung'dan alışveriş yapmayacağım ve tüm çevreme, tüm arkadaşlarıma da şikayetimi dile getiricem. Bu olayı da sonuna kadar götüreceğim, gerekirse tüketici mahkemesine başvuruda bulunacağım. Bir şekilde mağduriyetimi olumlu bir sonuca kavuşturacağım.

Etiket : ankara optimum avm samsung galaxy s3 galaxy s3 yorumları s3 kullanıcı yorumları galaxy s3 ürün yorumları galaxy s3 kullanıcı şikayetleri galaxy s3 şikayet galaxy s3 garanti Okunma : 1500
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (0)

Burger King Her Zaman Geç Teslimat Yapıyor Kappa Tur Roma Yılbaşı Turu Tam Bir Hayal Kırıklığı