Weltew Mobilya Kandırdı Tavsiyem Aman Uzak Durun
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 101161   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Weltew Mobilya Kandırdı Tavsiyem Aman Uzak Durun

8 Ocak 2017 23:49 Hüseyin K. Kocaeli

Weltew Mobilya izmit mobesko mağazasından koltuk aldık parasının yarısını peşin verdik kumaşı seçtik on gün sonra kumaşın üretimden kalktığını yeni kumaş seçin diye aradılar. Yeni kumaş geldi koltuk üzerinde berbat bir kumaş mağaza sahibi değiştirecek diye tam 6 ay oyaladı cenazem var ulaşamadım cevap bekliyorum vb söylemlerle kandırarak bekletti bu sırada bayiliği iptal olmuş işinizi weltew'le halledin dediİ Weltew Mobilya ile görüştüm hiç yardımcı olmadılar, suçum weltew'i seçmek, tavsiyem aman uzak durun.

Etiket : Weltew Mobilya izmit mobesko mağazası Okunma : 1240
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (2)

Şenol B. 26 Mayıs 2018

Geçmiş olsun kardeşim, Weltew firması bana da bayide beğendiğim ürün yerine ayıplı kusurlu koltuk takımı gönderdi değişim yapmıyorlar mahkemelik olduk. Firma ismi reklam ile büyümüş fakat işletme sıfır satana kadar sonrası yok.

Cevap yaz 0 0
Biray E. 7 Temmuz 2017

Muş merkez weltew sedir mobilyadan oturma grubu ve yatak odası aldık 10 ay önce ve yatak odasında bazadan gıcırdayan ses geliyor bunun için yetkili kişileri defalarca aradık bize geleceklerini söylüyorlar 2 ay oldu ne gelen var ne giden malının arkasında değiller ben tabiki aldığım yere basvurucağım arıza durumunda çünkü garantim var muhatabım onlar bir de bize atar yapıyorlar taksit ödemesi alacağı için sürekli aranıyoruz arıza olduğunda geçiştiriliyoruz ve hiç memnun değilim 2 odayı gayet özensiz ve pahalı mecburi olduğu için almak durumunda kaldım weltew oturma gurubu dahil çok dandik 1 hafta sonrası koltuk kırıldı ayak kısmı.

Cevap yaz 0 0
Kuafortoptan.com Sitesi Tavsiyem Acilen Kapatılmalı Evkur Lanet Olsun Böyle Firmaya