Papuchmoda.com Eksik Ürün Gönderiyor
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 9485   Durum : CEVAPLANDI!

Papuchmoda.com Eksik Ürün Gönderiyor

5 Aralık 2013 06:15 Meryem M.

Papuchmoda.com adlı internet sitesinden yaptığım alışverişle ilgili şikayetim var. Annekız elbisesi diye reklam yapıyorlar, sipariş veriyorum sadece çocuk elbisesi geliyor. yanlışlık mı oldu diye mail atıyorum, iade etmek istiyorum hiçbir şekilde geri dönüş yok, telefon numarası bile yok.

Etiket : papuchmoda.com şikayet papuchmoda.com müşteri memnuniyeti papuchmoda.com şikayet var papuchmoda.com tüketici şikayetleri papuchmoda.com şikayet yönetimi papuchmoda.com müşteri hizmetleri papuchmoda.com şikayet haber papuchmoda.com müşteri yorumları Okunma : 2529
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 1

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Papuchmoda.com 3 Ekim 2014 22:46:46 Şikayet : 6 Cevap : 1 Papuchmoda.com --

Sayın Meryem M.

Bize ulaştırdığınız tüm şikayetlerinize mail ve site üzerinden mesaj aracılığı ile tarafımızdan eksiksiz olarak cevap verilmiştir. Sizin de bildiğiniz üzere online alışveriş kuralları gereği ve web sitemizde de belirtildiği üzere ürünlerinizi teslim alırken eksik, hasarlı, sorunlu ürünler için kargo görevlisine zabıt tutturmanız gereklidir. Siz herhangi bir tutanak tutturmayarak ürünlerinizin size sorunsuz ulaştığını kabul etmiş bulunmaktasınız.

Diğer şikayetiniz olan ürün ulaşım süresi ile ilgili olarak ise, yine websitemizde belirtildiği üzere teslim süremiz 15-18 iş günüdür. Ürününüz size 16 iş gününde ulaşmıştır ve temin ettiğimiz süre içerisinde ürününüz tarafınıza ulaştırılmıştır.

Konu ile ilgili websitemizde iade-değişim ve kargo ulaşım süreleri açıkça belirtilmiş ve ürün satın alan her Papuchmoda.com müşterisi bunu kabul etmiş sayılır.

Saygılarımızla.

0 7

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (4)

Bahar Y. 9 Aralık 2014

Ben de bu siteyle ilgili sorun yaşadım. Gönderdikleri ürünün görseliyle alakası yok, o kadar kalitesiz, biçimsiz ki üstünüze giymeniz mümkün değil. Ürünü de bilerek faturasız gönderiyorlar. Bu da ayırıca bir suçtur. Ürünü kesinlikle iade almıyorlar (yorumlardan anladığım kadarıyla alsalar da ücreti iade etmiyolar) ve üslupları cok yanlı,ş gerçekten yazdıkları cevabı hayretler içerisinde okuyosunuz.

Cevap yaz 2 1
Ayşegül S. 10 Ağustos 2014

Papuchmoda.com sitesi alışveriş mağdurlarından biri de benim. İade ücretim yatırılmadı, bekliyorum hala. O kadar çok kişinin canını yakmış ki bu site sakinleri. Uslupları çok kötü. Suçlu oldukları halde sizi bir şekilde suçlu çıkarmaya çalışıyorlar. 3 gün daha bekleyeceğim iade işlemi için, yatırılmadığı taktirde avukatımla irtibata geçmelerini sağlayacağım. Para için değil saygısızlıkları için.

Cevap yaz 8 7
Bahar Y. 9 Ağustos 2014

bir kere uslubunuz yanlış, döver gibi cevap vermişsiniz. ürün eksikse hatanızı en kısa sürede telafi etmeniz ve kibar olmanız lazım. ayrıca sitenizde şöyle ya da böyle yazmış olmanız müşteriyi haksız etmez.

Cevap yaz 7 2
Eda Ç. 26 Haziran 2014

Papuchmoda.com websitesinden alışveriş yapacaktım, sonra değişim ve iade şartlarını okudum ve şikayetlere baktım. aşağıdaki müşteri size eksik geldiğini söylüyor, hasarlı yada ezik bir şeyden bahsetmiyor. Siz websitenizde, kargoda kutuda herhangi bir nedenle hasar, defarmasyon, ezik, kırık gönderi halinde teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutturmak gerekmektedir demişsiniz. Eksik ürünle alakalı bir açıklama yapılmamış. Siz eksik ürün göndermişseniz kargo şirketini hiç bir sorumluluk bağlamaz. Müşteri malın eksik olduğunu ise ancak kargoyu açınca anlar ki o da sizi bağlar yine. Papuchmoda müşterinizi magdur durumua sokmussunuz. Ben sizin müşteriye olan tavrınızdan sonra kimseye sizin sitenizi tavsiye etmem ve alışveriş yapmam. Önce müşteri memnuniyetini sağlamalısınız, müşteriyi aşağıdaki yazı ile kandırmışsınız resmen.

Cevap yaz 11 2
Turkcell Superonline Aboneliğimi İptal Etmiyor Smart724.com Haksız Kazanç Sağlıyor