Korkmaz Çaycı Aldığıma Bin Pişmanım Asla Tavsiye Etmiyorum
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 116346   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Korkmaz Çaycı Aldığıma Bin Pişmanım Asla Tavsiye Etmiyorum

19 Eylül 2017 22:48 Hasan O. Şanlıurfa

Vatan bilgisayar'dan bir korkmaz çaycı aldım arızalı çıktı. 02.08 .2017 tarihinde mağaza servisine bıraktım bugün 46. gün kimse donus yapmadı. Mağazaya gittim sizin ürününüz kayıp dediler ve merkezden bir mail bekliyoruz yenisi verilsin diye. Bu da benim sorunum değil normal şartlarda 21 en gec 30 is gününde bana donus yapmaları lazım ama kimse arayıp sormadı. Ben kullanmak için almışım süs diye değil. Mağdurum cihazın sifırını talep ediyorum ve aldığıma da bin pişman oldum, kimseye de tavsiye etmeyeceğim.

Etiket : Korkmaz Çaycı Okunma : 6118
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (2)

M. Ö. 11 Temmuz 2018

Korkmaz çaycı tam bir fiyasko. Düğme kaynatmadan atıyor ve tekrar aktif konuma gelmiyor. Bir de aşırı gürültülü çalışıyor sanki elektrikli değil su motoru mübarek. Ey Korkmaz yetkilileri, adam gibi bir çaycı yapamıyorsanız ne demeye bu sektörde faaliyet gösteriyorsunuz, siz tencere ve tava yapın. Günümüz işletme anlayışı bu kafa ile yürümez haberiniz ola. Bye.

Cevap yaz 0 0
A. 24 Mayıs 2018

Ben de aynı şekilde korkmaz çaycı aldım serviste ürün sürekli problem var her zaman tamir olmadığı gibi farklı ürünle değişim yada para iadesi de yapmıyorlar tüketici hakem heyetine gitmekten başka çare bırakmıyorlar insana.

Cevap yaz 0 0
Hdi Sigorta Kayıp Telefon Ücretini Ödemedi Eti Gıda Plasiyer Sana Uğramak Zorunda Değilim Diyor