Şikayet.com

Şikayet.com'a Hoşgeldiniz En Etkili Reklam Müşteri Memnuniyetidir..

Vodafone avukatının tacizi

Vodafone hakkında;

2010 yılında Vodafone ‘la yaşamış olduğum maduriyetten dolayı tüketici mahkemesine müracaatım itibariyle dava lehime sonuçlandı yani davayı kazandım. Vodafone avukatınca tarafıma gönderilmiş olan ilamsız ödeme emrine mahkeme kararı ile çanakkale ayvacık icra dairesi aracılığıyla gerekli bildirim ve itirazımı yaptım.

Bu arada adıma oluşan borcumu da ödedim ve hattımı taşımam itibari ile bu arada oluşan borcumu da ödedim. Ve icra dosyası kapatıldı. Elimde bütün belgeler mevcuttur.

Geçen üç sene olmasına rağmen Vodafone a.ş. adıma borç çıkarmaktadır. Vodafone avukatı tarafından şahsım taciz edilmekte olup yukarıda bahsi geçen belgelerim olduğundan yasal haklarmı kullanabileceğimin de bilinmesi hususunu bilgilerinize arz ederim. İsmail D.

Gönderen:
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Eylül 16, 2013
Kategori : Gsm Operatörleri
Yorum : 0
Okunma : 284
Finansbank Cardfinans Nakit Kart Aidatı
Nisan 16, 2014
|
Kategori: Bankacılık
Finansbank cardfinans nakit kartım var, alırken kart aidatı yok taksit yapan banka kartı dediler, aldım. Bu kartı sadece bir kere kullandım kullanmaz olaydım. Bir sene içinde 225 tl borç çıkardılar. F..
İş Bankası Kredi Kartı Eksik Limit Sorunu
Nisan 16, 2014
|
Kategori: Bankacılık
İş bankası kredi kartımda 300 tl eksik limit gözükmektedir. Yapmış olduğum iki adet 150′şer liralık işlem toplamda 600 lira olarak yansıtılmış ve bu sebeple kartımda para olduğuna güvenerek benz..
Asus Laptop Çok Yavaş Çalışıyor
Nisan 16, 2014
|
Kategori: Bilgisayar
Asus marka bir laptop aldım, laptopumu sadece pdf, mp3 ve film aracı olarak kullandım. Performansından zaten paramın karşılığını alamadığımdan şüpheleniyordum fakat ihtimal vermemiştim ta ki bir gün b..
Vizyon Kurye Mesa Kurye Galaxy S4 Mağduriyeti
Nisan 16, 2014
|
Vizyon kuryeden cep telefonu aldım ama gönderilen telefon benim istediğim telefon değil. Galaxy s4 istedim ama gold mobile ve xperia x-3 geldi. Kapıda 199 tl nakit ödeme yaptım. Mağduriyetimin gideril..
Finansbank Kredi Kartına Çok Yüksek Faiz Uyguluyor
Nisan 16, 2014
|
Kategori: Bankacılık
Ben emekli bir vatandaşım. Finansbank’tan almış olduğum kredi kartına istinaden 300 tl limiti olan bir kmh hesabı açıldı bana. Geçen ay 75 tl bu ay da 120 tl’lik bir kesinti yaptılar. Ne şube, n..