Şikayet.com

Şikayet.com'a Hoşgeldiniz En Etkili Reklam Müşteri Memnuniyetidir..

Vodafone avukatının tacizi

Vodafone hakkında;

2010 yılında Vodafone ‘la yaşamış olduğum maduriyetten dolayı tüketici mahkemesine müracaatım itibariyle dava lehime sonuçlandı yani davayı kazandım. Vodafone avukatınca tarafıma gönderilmiş olan ilamsız ödeme emrine mahkeme kararı ile çanakkale ayvacık icra dairesi aracılığıyla gerekli bildirim ve itirazımı yaptım.

Bu arada adıma oluşan borcumu da ödedim ve hattımı taşımam itibari ile bu arada oluşan borcumu da ödedim. Ve icra dosyası kapatıldı. Elimde bütün belgeler mevcuttur.

Geçen üç sene olmasına rağmen Vodafone a.ş. adıma borç çıkarmaktadır. Vodafone avukatı tarafından şahsım taciz edilmekte olup yukarıda bahsi geçen belgelerim olduğundan yasal haklarmı kullanabileceğimin de bilinmesi hususunu bilgilerinize arz ederim. İsmail D.

Gönderen:
Yorum Yaz
Yeni ve farklı şikayetleri "ŞİKAYET GÖNDER" sayfasından iletiniz!
isim
cep no
e-mail

 

Eylül 16, 2013
Kategori : Gsm Operatörleri
Yorum : 0
Okunma : 288
Media Markt Iphone 5 Ekran Değişimi
Nisan 23, 2014
|
Kategori: Cep Telefonu
Bundan 20 gün önce Media markt’tan aldığım Iphone 5 ekranı kırıldığı için media markt’a yolladım. Onlar da sağ olsunlar yaptılar. 20 gün sonra yolladılar fakat telefonun bir tek ekranını y..
Snow City Restaurant Erzurum Havalimanı Müşteri memnuniyeti
Nisan 23, 2014
|
Kategori: Mekan-Eğlence
Vermiş olduğum siparişi, hamburger eti ızgaraya atıldı diye değiştirmediler. Böyle oluyor demek ki. Üstelik vereceğim yeni sipariş daha pahalıydı. Müşteri memnuniyeti yok. Erzurum’da işler böyle..
Gittigidiyor.com Exindirim Piranha Type
Nisan 23, 2014
|
02.04.2014 tarihinde gittigidiyor sitesinden Piranha type aldım. Nakit 43.90 tl, 3 taksit 45.75 tl kartımdan çekildi. 13 gün oldu hala gelmedi, sonucundan haberdar edin.
İder Mobilya Kalite ve Teknik Hizmet İyi Değil
Nisan 23, 2014
|
Forumlarda okuduğum şikayetlerin birçoğu tek tek başıma geldi. Almış olduğum koltuk takımı önce kırık geldi, sonrasında yatak odasının komidini geç ve yine kırık bir şekilde geldi. Bu problemler 1 ayd..
D&R Keşke Bugün Yaşadıklarımı Yaşamasaydım
Nisan 23, 2014
|
Bugün D&R mağzasından kızımla birlikte 50 tl’ye müzikli kitap beğendik kasada 59 tl çıktı. Kasiyer arkadaş istemiyorsanız almazsınız diyerek kusura bakmayın denmesi gereken bir konuda baskın..