Türk Telekom Çözüm Masası Yaptığınız İnsanları Kandırmaktır
MARKALAR, YORUMLAR, TAVSİYELER.!
Şikayet No : 122501   Durum : CEVAP BEKLİYOR

Türk Telekom Çözüm Masası Yaptığınız İnsanları Kandırmaktır

4 Ocak 2018 21:57 Murat Ö. Yozgat

Türk telekoma şikayet yapıldığı zaman ses kayıtlarının dinlendiği ve hata olmadığı belirtiliyor. Şikayetlerde hep kendilerini haklı buluyorlar. Tüketicinin haklı olduğu bir konuya sahip olan var mı acaba çok merak ediyorum. Ben de ınternet paketi herşey dahil 66,90 tl'ye anlaşmış olunmasına rağmen aylık 8.00 tl bağlantı ücreti adı altında ücret alınmaktadır. 66,90 tl olan bir kampanyanın ne diye bağlantı ücreti alınır bilemem ama yine de çözüm bulamam. O zaman kdv ve öiv'lerini de dahil etsinler. Bu yalızca halkı kandırmaktır. Hiç kiseye dert anlatamıyorsun hep bizleri haksız buluyorlar. Daha üst düzey bir yönetici arıyorum ve bulamıyorum. Bu mesajımın türk Telekom yöneticileri tarafından okunmasını ümit ediyorum. Bu yüzden türk telekom'dan uzak durulmasını tavsiye ederim. Ver paranı derdini kime anlatırsan anlat politikasından nefret ediyorum. Türk Telekomun müşteri hiz. çalışanların daha da bilgili derdimize çare bulacak elamanlara ihtiyaç var.

Okunma : 743
  • TAKİBE AL
  • DESTEKLE - 0

ŞİKAYET İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER

Henüz bu şikayet ile ilgili firma-müşteri görüşmesi gerçekleşmemiş.

BENZER ŞİKAYETLER

ŞİKAYET İLE İLGİLİ YORUMLAR (1)

Yüksel Ö. 20 Ocak 2018

Türk telekom bizi aradı süperonline internet aboneliğimin bittiğini ve ttnet üzerinden aboneliğinizi bize geçirelim zaten superonline bizim altyapımızı kullanıyor dedi. Herhangi bir ücret ve cayma bedeli yok hatta 1 ay ücretsiz dedi. Şirket olarak kayıtlıydık belge isteyip durdular verdik internet onlara geçti. Süperonline'dan fatura geldi 403 tl cayma bedeli ve ıvır zıvır. Süperonline biz karışmayız ödeyin dediler. Türk telekom'u aradık kayıtlarınızı dinleyip dönelim dediler ve kayıtlarda öyle bir şey söylenmemiş deyip bir şey yapamayacaklarını söylediler. Superonline icraya veriyor ödemiyorum o rakamı. Bana ses kayıtlarını verin dedim böyle bir hizmet yok dediler. Tüm işleri s-tekarlık. Haram olsun bu firmanın sahiplerine.

Cevap yaz 0 0
365gunindirim.site Sezginler Bilişim İnsanları Kandırıyor Aras Kargo Sözde Evde Yokmuşum Bu Nasıl Bir Yalan Allah Aşkına